Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki szituációk randi közben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki szituációk randi közben? Volt benne részetek?

Figyelt kérdés

2011. dec. 24. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
persze a lány mobiltelefonnal feljelentkezett a gykra és feltett egy hülye kérdést, én meg válaszoltam rá egy hülye válasszal, de sajnos lebuktam
2011. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz,igaz...Reménykedj csak!:P:D
2011. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nah máris az első értékelhető válasz:!:D
2011. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
volt :D nekem is mobillal kapcsolatos :D úgy a randi közepén elővette a csaj a telóját, mondom mit csinálsz? azt mondja megígérte h beszámol a barátnőinek fb-n h hogy állunk :DD jah, mondom addig kimegyek budira :D
2011. dec. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alapjába véve ciki volt, de vele mégse éreztem annak. %
2011. dec. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Volt ilyen. Mondjuk 5 percnél nem tartott tovább.

Rázártam a lány szoknyájára a kocsiajtót. A térdig érő szoknyája majdnem combtőig szakadt. Én a nagy ijedtség közepedte elvörösödtem. A lány beletúrt a hajamba, majd mondta, hogy nem az én hibám, csak egy textildarab...

Hogy ne legyen neki ciki így bemenni az adott helyre, így egy rántással megrongáltam a pólómat. Így mindketten "szakadtan" mentünk be. Az este nagyon jól telt. Örök emlék marad.

2011. dec. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztunk a pasi volt barátnőjével és csak hebegett-habogott előtte. A csaj akkora pofont adott neki, hogy majdnem elesett. Olyan röhögőgörcsöt kaptam, hogy alig tudtam megszólalni. Volt barátnője annyit mondott róla, hogy ez egy köcsög és inkább hagyjam. Fogalmam sincs, mit csinált, igazából nem is érdekel, de azóta nem keresett és én sem őt :D
2011. dec. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!