Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főiskolán/munkahelyen sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főiskolán/munkahelyen sem lesz más a helyzet? 17/L

Figyelt kérdés

Semmi gond a külsőmmel, csak más lány vagyok, mint a többi.

Nem szoktam a fiúkra tapadni, ha ők nem akarnak velem beszélni, én egyiket sem szólítom meg.

Rájöttem, hogy az ilyen lányok mint én senkit sem érdekelnek.Nem akarok viháncolós rib@nc lenni.


2012. jan. 8. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Attól mert kommunikálsz az ellenkező nemmel még nem vagy ribanc. :)
2012. jan. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tudom, de a többi lány nem beszélgetni megy oda.

Rendesen rájuk tapadnak.

2012. jan. 8. 14:49
 3/11 BaKs ***** válasza:
64%

Jaja, és hidd el vannak hasonló fiúk is, csak nehéz megtalálni őket.

Amúgy meg egyedül is szépen el lehet éldegélni.

2012. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gondolom eléggé megközelíthetetlennek tűnhetsz, ezért nem kezdeményez senki beszélgetést veled. Ez nem jó módszer, ha valaki ennyire elzárkózik a többiektől. Miért nem szólítod meg őket? Nem azt feltétlen, aki tetszik, csak úgy bárkit, akivel amúgy szívesen beszélnél. Ne viselkedj úgy, mint valami kis felsőbbrendű királylány, aki képtelen lenne rá, hogy ő szólítson meg valakit... Miért nem teszed? Ettől nem vagy ribanc, és nem kell viháncolnod se... bár egy mogorva lányt tényleg kevesebben akarnak megismerni.

Vagy változtass ezen a zárkózottságon, vagy fogadd el, hogy sose leszel az az ember, akire majd mindenki vágyik. Szerintem a későbbiekben is így marad, ha nem teszel ellene semmit...

2012. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mutass képet.
2012. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De igen, a normális fiúkat pont az ilyen lányok érdeklik. Csak ezek szerint téged nem a normális fiúk érdekelnek.
2012. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza lehet. A normális fiúk nem mernek odamenni hozzád, mert túl fent hordod az orrod. A műmájerek pedig a könnyen kaphatóakra hajtanak, minek törjék magukat érted, ha van könnyű préda is? Ráadásul szerintem nem is nézel ki jól, szóval igazán levethetnéd ezt a pökhendi stílust.
2012. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van kedved ismerkedni? igazából csak barátkozni szeretnék és segítene neked. Írj privit, ha gondolod!


22/F

2012. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szívesen megismerkednék egy olyan lánnyal mint te vagy,és azért is mert csak az ilyen lányok szimpatikusak akik nem a ribanc kategoriába vannak....


22/f

2012. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hol laksz? :)
2012. jan. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!