Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Regisztráltam a randivonalra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltam a randivonalra többi lent?

Figyelt kérdés
regisztráltam és van olyan hogy előfizetési státusz én azt hittem hogy ingenes most akkor mivan mert én nem szeretnék fizetni?
2012. jan. 8. 16:46
 1/5 Frodo ***** válasza:
Akkor ne fizess!
2012. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért nem kell fizetni, hogy ott vagy, meg lehet keresni, de szinte előfizetés nélkül semmit nem csinálhatsz, nem tudsz kapcsolatba lépni a kiszemelttel, nem nagyon éri meg ott lenni
2012. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de én nem akarok fizetni hogy tudnám törölni magam az oldalrol????????
2012. jan. 8. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Szervusz.

Én is regisztráltam, de megbántam. Leiratkozást nem tesz lehetővé. Az egész a pénzlenyúlásról szól. Naponta jöttek levelek, ahol három csajt ajánlottak naponta. Némelyik olyan volt mint a bányarém. Ha leküldenék a bányába, magától feljönne a szén. Azonkívül tele van a honlapjuk hazugságokkal. Pl. "Naponta xxx előfizető hagy el mert megtalálta az igazit" stb. Hogy a fenébe hagyná el, ha nem lehet. Azonkívül a reklámokat és a naponta jövő ajánlatokat sem lehet letiltani, hiába kattintsz rá. Irtam már e-mailt is, hogy töröljenek a regisztrációból. Nem is válaszoltak. Viszont Platina előfizetősöknek tudsz írni. Én azt csináltam, hogy ilyen platinásoknak irtam egy igen obszcén, trágár ajánlatot. Gondoltam valamelyik majdcsak megsértődik és bepanaszol a csati üzemeltetőjénél és akkor automatice kivágnak. Igy is történt. Bár ez nagysokára következett be. A nők nagyrészének talán kicsi az önbecsülése és nem sértődik meg ilyeneken? Vagy tetszik nekik? De végre akadt egy karakán, magára adott nő és bepanaszolt. Igy sikerült végre megszabadulnom tőlük.

2012. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4/4 vagyok.

Hülye ez a randivonal.

Ma 11:30-kor értesítettek, hogy kirúgtak a Randivonalról.

13:02-kor kaptam egyújabb ajánlatot három bányarémmel.

2012. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!