Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félénk lány vagyok, így hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk lány vagyok, így hogy lesz párkapcsolatom valaha is?

Figyelt kérdés
Inkább mindig meghátrálok, amikor látom, hogy komolyabbra is fordulhatna a dolog.. Nagyon zavar. Pedig emígy magabiztos vagyok, illetve teljesen úgy nézek ki mások előtt. De a párkapcsolatok terén nagyon nem vagyok az.
2012. jan. 8. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Lányként ez nem fog nagy gondot okozni. Én férfiként vagyok hasonló. Ez a szívás...

Egyszer úgy is betör valaki ;)

2012. jan. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hol laksz? :D
2012. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Háth, nem szeretnék ismerkedni jelenleg :D
2012. jan. 8. 17:33
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam..

Majd jön valaki,akit annyira megkedvelsz,hogy már nem fogsz meghátrálni.

Mi is már lassan 2éve együtt vagyunk.:)

2012. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De jó :). Na, de én meg akkor is meghátrálok, ha tetszik az illető. Ez a betegségem.
2012. jan. 8. 17:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát figyelj,én is hátráltam ám egy ideig.Pedig nagyon is tetszett.Ő viszont kitartott és én meg rájöttem,hogy hülyeséget csinálok ha nem nyitok felé, hogy a félelmeim miatt nem akarom elveszíteni.

Neked is le kell tudni győzni ezt az érzést,de szerintem ha megfelelő emberrel hoz össze a sors,akkor menni fog.

2012. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Háth, nem szeretnék ismerkedni jelenleg :D"

és miért nem? :((

2012. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, szerintem is a megfelelő ember úgyis tudni fogja kezelni a dolgot, remélem hamarosan találkozom vele.. Ám még csak annyi, hogy Ti mennyi idő után jöttetek össze? Meg ha lenne kedved, tudnál részleteket írni az esetetekről? Szívesen meghallgatnám :). Lehet privibe is akár.
2012. jan. 8. 18:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát barátaimmal elmentünk bulizni és odajött hozzám.Utána kb egy hét elteltével mondta,hogy ő többet szeretne,én meg beparáztam és mondtam,hogy bocs de még nekem ez nem megy..Több mint fél év után jöttünk össze.De addig minden nap beszéltünk,ha máshogy nem akkor msnen.Találkozgattunk is.Mindenki mondta neki,hogy jó nagy h.lye és,hogy ebből úgyse lesz semmi.Az viszont lényeges dolog volt,hogy nem csak ő keresett,hanem én is őt.Ez is közrejátszott abban,hogy nem adta fel.Mert estem már olyan hibába,hogy én sose kerestem a másikat(vagy csak nagyon ritkán),hiába tetszett,így azt vette le,hogy nem érdekel ami ugye érthető,így nem volt meglepő,hogy (az én hibámból)nem lett semmi a dologból.Szal ha valaki nagyon tetszik,azért éreztesd vele,hogy érdekel.:D
2012. jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valószín még fiatal vagy egy párkapcsolathoz de ha minél többet jársz társasággal szórakozni akkor idővel elfog múlni ez a félénkség, és a legfontosabb hogy fiú barátokkal is minél sűrűbben beszélgess élőben hogy szokd azt a "légkört".
2012. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!