Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ilyen maradok, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen maradok, akkor tényleg soha nem lesz párkapcsolatom? 17/L

Figyelt kérdés

Nem volt még soha párkapcsolatom, nem öleltem át és még soha nem csókoltam meg egy fiú, pedig már nagyon szeretnék.

Általában csendes,komoly lány vagyok, de ha kell akkor kiállok magamért. Nem vagyok egy kezdeményezős típus, még beszélgetni sem megyek oda fiúkhoz csak ha ők akarnak.

Nem vagyok olyan, mint a többi lány, hogy rámászok akárkire.Az egyik iskola társam azt, mondta hogy én állandóan istennőt játszom. Nem szeretnék, sehogy sem megváltozni azt akarom, hogy a fiúk harcoljanak értem.


2011. nov. 30. 16:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
51%
Oszt' hogy nézöl ki?
2011. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

"Nem szeretnék, sehogy sem megváltozni azt akarom, hogy a fiúk harcoljanak értem."


Ehhez bombanőnek kell lenni, különben örökre egyedül maradsz.

2011. nov. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
58%

Előző elmondta a lényeget. Modell csajok után harcolnak max a férfiak, azok is egy egyéjszakás kaland miatt.


Meg mi az már, hogy harcoljanak? :D Kislány, ki vagy te? :D

Azért a marha nagy egyenjogúságban már nehogy többnek képzeljétek magatokat az isten szerelmére. Pont olyan ember vag akár a férfi. Ha te nem adsz senkinek jelet, hogy kapható vagy kapcsolatra, senki nem fog harcolni érted...



21F

2011. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

hát azért nem kell olyan jégcsapnak tűnni a fiúknál..hisz,ha elérhetetlennek látnak,akinek kb senki nem jó,akkor továbbállnak. (Ha esetleg ilyennek tűnnél)

És szerintem néha te is odamehetsz ahhoz a fiúhoz,aki tetszik,ha ismered.Nem muszáj kezdeményezni,egyszerűen csak beszélgess.

Ha, amúgy beszélget veled egy fiú,de te ilyen tömör mondatokba válaszolsz vagy ilyesmi,akkor nem lesz párkapcsolatod jó darabig szerintem..fontos,hogy azért tudj beszélgetni.Persze,nem ilyen h.lye fecsegésre gondoltam,hanem normális beszédre,ami nem is túl sok,de nem is kevés..amolyan arany középút.

2011. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Én sokkal többre tartom magam mint a többi lány, nem adom magam senkinek oda könnyen.
2011. nov. 30. 16:38
 6/37 anonim ***** válasza:
72%

Ahhoz, hogy ilyen viselkedéssel is másszanak rád a fiúk szuperjól kell kinézned... :D Különben nevetségessé válsz. Attól, hogy egy lány nyitott, beszédes, könnyen ismerkedik nem mászik rá mindenkire. Attól, hogy te adod a kemény csajt aki a kisujját se mozdítja meg ahhoz hogy ismerkedjen valakivel nem leszel menő... :/ Lehet azt akarod, hogy harcoljanak érted de ki harcolna olyanért aki semmi érdeklődést nem mutat... Nem olyan szupernagy változás, ha nyitsz az emberek felé. Netán még azt is gondolhatják hogy kedves vagy, ami sokszor plusz pont!

Sok sikert!

2011. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
De a lehetőséget megadod nekik legalább? Vannak érdeklődők?
2011. nov. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

majd egy idő utána változik ez a kép....

tapasztalat :)

2011. nov. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem vagy olyan mint a TÖBBI lány, ne hidd már hogy annyira különleges vagy, szállj le a földre angyalka... A TÖBBI lány se adj magát oda könnyen attól, hogy barátságos, vidám és nyitott.
2011. nov. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
ma 16:39 jól leírta.
2011. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!