Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mit jelent "mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mit jelent "mások érzéseivel játszani"?

Figyelt kérdés
Hogy fogalmaznátok meg, mi számít annak?
2012. jan. 8. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Az egy mocskos szemét dolog.
2012. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Pl. mikor megnevettetünk valakit mikor iszik és az orrán fröcsköl ki.
2012. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
amikor elhiteti,hogy szeret,évek múltán ismét megkap,aztán ugyanúgy lesz*r.
2012. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A nők értenek ahhoz leginkább hogy hogyan kell játszani az érzelmekkel (azaz, hazudni), mert ez egyféle gonosz női praktika, amit sok normális pasin kipróbáltak (és mindig bejön). De engem már nem lehet átverni, mert nincsenek érzelmeim :)
2012. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
azt mondod hogy szereted közben meg nem.
2012. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem csak nők értenek hozzá, velem éppen pasi csinálja. Mikor már elhiteti velem hogy fontos vagyok neki, kiderül hogy rohadtul nem. Mikor már kezdek belezúgni, mindig valami olyat csinál, amivel megbánt, de nagyon. Miatta vagyok padlón, pedig nem kéne. Nekem ezt jelenti.
2012. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akit érdekel az hogy más mit mond... igen gyenge élőlény. A felvilágosult embert nem befolyásolja az hogy más szereti-e őt vagy sem. Aki igazán okos, mindig boldog és önmagát szereti.
2012. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

18:58 - kb ezen mentem keresztül én is. Átérzem a helyzetedet, velem egy lány csinálta ezt, sajnos bele is szerettem. Már kezdtem azt hinni, hogy számítok neki valamit aztán kiderült, hogy rohadtul nem, többször szándékosan megbántott, hazudott stb...

És szerintem onnantól kezdve nagyon aljas a dolog, ha a másik fél tisztában van a szándékaiddal, az érzéseiddel.


Lelkek Erdésze: érdekes meglátás, szerintem meg egy egészséges lelkű embert érdekel mások véleménye, és igenis befolyásolja az, hogy valaki szereti-e vagy nem.

2012. jan. 8. 19:13
 9/9 mus musculus ***** válasza:
Ez az "intelligens ember egyedül is elvan" csak egy önvigasztaló duma, tipikusan a megkeseredett, mindenki által eldobott, ridegen elutasított emberek monológja. Ők már elvesztették a társadalomba/ellenkező nembe vetett hitüket és ennek kompenzációjaként megpróbálják elhitetni magukkal, hogy legkevésbé sem tehetnek erről. Nincs igazuk. Nem hinném, hogy a szeretetigény tesz agyilag visszafejletté valakit. Ez egy abszolút mindenkiről (értve ezalatt az egészséges embereket) elmondható dolog, megpróbálhatod elnyomni, de előbb-utóbb úgyis a felszínre tör.
2012. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!