Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek melyik a rosszabb helyzet? Ha a fiúk csak barátként tudnak rád tekinteni, vagy ha nem tudsz fiúkkal barátkozni mert rögtön leendő barátnőként/szexpartnerként néznek rád?

Figyelt kérdés
Valamennyik típusba beletartoztok?
2011. dec. 20. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátnő és szexpartner között van különbség. Nekem megtisztelőbb a szerelem, mint a barátság, de szextárgynak lenni sértőbb, mint akár ellenségnek.
2011. dec. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az első :)
2011. dec. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

El lehet azt fogadni, h nem tetszhetünk mindenkinek. De az a tendencia ami itt megy az káros! A pasik érzelemmentes szexet akarnak, tapasztalatszerzés, vagy mert félnek h lelkileg megsérülnek, és pajzsként. Ők a szeretet kötöttségként értékelik. És ha szeretsz vkit akkor vele vagy jóban rosszban. Ez nyomasztó nekik.


Akkor ott van egy másik jelenség...mondok egy példát.


1.Tegyük fel h én egy nyitott szívű kedves lány vok. Jön egy fiú jól átb*ssza az agyamat. Mi fog történni?


2.Ezután felveszem én is a páncélt nehezen engedek közel magamhoz a pasikat, elutasitó leszek velük, meg bizalmatlan, védem magam az ujabb sérüléstől.


3.Jön egy új pasi. Tegyük fel h ő is nyitott szívű, kedves. Én csúnyán bánok vele, mert a pasik már csak olyanok rajta verel le az előző sérelmeimet, hisz ő is pasiból van.


4.Ez a srác is felveszi az állarcot utánam, meg a védekező mechanizmust, és ez így megy tovább mig el nem fogynak az emberek, aztán meg sírnak azemberek h miért nincs szeretet, meg jó kapcsolat.

A tv meg a reklámok nyomjákl a liberális maszlagot, h tied a világ használd ki önző módon, szerezd meg amit szeretnél, gázolj át másokon. A sok kis tinédzser meg beveszi az agymódosítást. Elég gáz.

2011. dec. 20. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Legyél okos! Ne add be a derekad sexparnerként, lehet h a hormonok követelik, de lelkileg nagyon sz*ul fogod magad érezni. Nem azt mondom, h nem lehet átmenetileg csak szexet keresni, de a mai világban nagyonelment e felé a dolog.


Állítom egy vibrátorban több érzés van mint egy két pasiban.


Gondolom az anyjuk rontja el üket, mert elkényezteti, és vagy puhány vagy önző lesz. Az apjuk se jó példa, mert az is sz*rik bele h semmibe veszi az anyja viselkedést. Marad a csajoknak a pasinevelés, csak az a baj, mindig vannak kisk*rvák akik olcsón adják a testüket ész nélkül, a pasiknakmeg tetszik ez h tárgyként kezelhetik ezeket.

2011. dec. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
öhm...itt most nem feltétlenül a nők kihasználása a téma . Bocsi félreérthető voltam. Tehát a szexpartnert úgy értem hogy vonzódik hozzád szexuálisan , nem feltétlenül csak tárgyként tekint rád, attól még bírhat nagyon is.
2011. dec. 20. 13:57
 6/7 anonim válasza:

Szerintem az első. Mert egy fiú szerintem könnyebben túlteszi magát azon, hogy nem akarsz a barátnője/szexpartnere lenni, és ha ő túltette magát rajta, akkor neked se nehéz kezelni a helyzetet. Viszont ha minden fiú csak barátként tekint rád, az elég szar érzés, mert úgy érzed, "senkinek se kellesz" (ami biztos nem igaz, de néha hajlandó így érezni az ember). Én az első kategóriába tartozom, nem egyszer megjártam már, hogy többet szerettem volna olyantól, akinek csak barát voltam. Pedig nem gondolom, hogy a külsőmmel olyan nagy problémák lennének. Nem vagyok egy szexbomba, az tény, de annyira csúnyának se mondanám magam..

20/l

2014. febr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kevesebben tartanak jó fejnek, mint jó nőnek, úgyhogy az előbbit jobban értékelem.
2014. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!