Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért az idősebbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért az idősebbb lányok iránt érdeklődöm?

Figyelt kérdés

Amikor szerelmed vagyok mindíg ,az egyidősebbb lányba ,mert szerintem az idősebbek szebbek ,érettebbek .Szerintetek miért ? :O

14/F


2012. jan. 8. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
mert szebbek és érettebbek. :D meg amúgy is, jobban is járnál velük, mint a mai pics@'kkal...
2012. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor ,nem csak én vagyok ilyen :D Mert olyan még nem volt h nálam kisebbek tetszettek volna :D Csak mindíg az idősebbek
2012. jan. 9. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!