Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy koptassam le ezt a csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le ezt a csajt?

Figyelt kérdés

Ott kezdődött minden, hogy elmentem egy buliba aztán volt ott egy csaj, aki teljessen belém esett. De viszont csak ő, nekem meg abszolút nem tetszik nem is az én korosztályom. Ő 25 én 19 mindenki mondja, hogy álljak vele össze de nem megy.

De a próbléma az, hogy bármit mond nem tudok neki nemet mondani. Tehát olyanokat kérdez, hogy egészegyszerűen nem tudom az igazat mondani rá:D és csak hazudok folyton. De ez azért van mert úgy el lehet vele beszélgetni mint a k*rva élet, tehát nagyon okos sőt túlságossan is az..teljessen tudja a gyenge pontjaimat tudja mit kell mondani és mikor. Tehát vége...mondom bunkó leszek vele valahogy DE NEM MEGY!:@...megírom neki ,hogy legyünk csak barátok de utánna rákérdez, hogy mi? én meg írok valamit ami nem is oda tartozik pl: "elfogyott a zsepi mibe verjem bele" aztán megint teljessem belém esik. Hülyeségből haverom írt neki facebookon ,hogy mi lenne, ha lesz*pna és erre meg teljessen begerjedt és már tényleg úgy érzem ,hogy csak akkor tudom lekoptatni , ha lesz*p.

DE NEM TETSZIK:/ ti ,hogy adnátok a tudtára, hogy nem kell nektek? de úgy, hogy ne bántástok meg! amúgy ez egy ritka eset sőt még soha nem volt velem minden lányt leszarok jönnek mennek azt kész...de ez más:D nem tudom csak úgy lekoptatni:S Most meg valami bulit tervezget ahova mindenképp mennem kell nekem is, és ott szeretném tudtára adni , hogy nem ez nem lessz okés..Vagy én nem tudom lehet azért még lecumiztatnám :S:S F*SZOM szóval azt se tudom mit csináljak de a lényeg, hogy lekopjon és késsz.


2012. jan. 8. 22:40
 1/7 A kérdező kommentje:

De megbántani se akarom.

Játszani se vele:S szóval ez sehogy se jó

2012. jan. 8. 22:42
 2/7 anonim ***** válasza:
írj rövidebb kérdést, nekem sem volt kedvem végigolvasni, így vak választ adok. mondd meg neki az igazat amiben hazudtál neki, próbáld meg vele, ha nem működik akkor meg szakítsatok.
2012. jan. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul nem bánnád,ha lefeküdne Veled,és szexuálisan vonz,de amúgy meg nem érdekel.Szerintem ezt azért meg kéne mondani Neki,hogy mégis tudja,hányadán állsz Vele,és utána eldönthetné,hogy benne van-e abban,hogy csakis szex,és semmi más.Egy 25 éves nő ért a tiszta beszédből.Ha megalázónak tartja a dolgot,úgyis lekopik,ha viszont nem,akkor meg lesz pár szép éjszakátok.Viszont azt mindenképpen el kell Neki mondanod rögtön az elején,hogy Te ezt hogyan képzeled,és mik a játékszabályok.Hülyíteni,meg kamuzgatni teljesen felesleges.

Amúgy én is ez a korosztály vagyok,és ha nekem valaki őszintén megmondaná,mit akar tőlem,aszerint viszonyulnék hozzá,tehát nem nyomulnék,mint egy kislány.Remélem,a csaj is így áll hozzá.

2012. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem vonz szexuálissan maga a szex vonz. De köszönöm a választ ezt fogom tenni! Amúgymeg hogyan írjam rövideb-be?:D

nem tudok urukhai-nyelven bocs...na köszi azért neked is.

2012. jan. 8. 23:35
 5/7 Miszter Troy válasza:
Mondd meg neki, hogy az anyukáját szívesebben tennéd magadévá mint őt magát, és nézd meg mit reagál :)
2012. jan. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos, nekem volt egy hasonló esetem egy 2 évvel fiatalabb lánnyal. Nekem nem tetszett, de amúgy nem volt ronda csaj ,meg ilyenek. Elég sokan megnézték stb... de valahogy nem tudtam úgy ránézni mint egy barátnőre, csak mint egy barátra. Sokan azt hitték járunk. Többször áthívott hozzá, de nem volt semmi (és én ezt meg is mondtam neki h. nem akarok vele kavarni) ettől függetlenül megcsináltam a gépét, mert ezért "hívott" át meg "filmezni". :D Konkrétan ennyi.
2012. jan. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
uruk-hai nyelven nem urukhai-nyelven lol
2012. jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!