Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan koptassam le a csajt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassam le a csajt, mielőtt tönkreteszi a kapcsolatomat a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy lány elkezdett rám nyomulni és nem áll le. Pedig megkértem normálisan, hogy hagyjon békén, mert lassan 3 éve barátnőm van és nem fogom se elhagyni, sem pedig megcsalni. De ezt nem képes felfogni és csak írkál rám msn-en, hiába tiltottam le, felvesz másik címen, amikor találkozunk akkor feltűnően nyomul rám, kelleti magát. De nem is értem, egyáltalán nem vagyok jóképű, mégis úgy rám van tapadva, hogy az már nemigaz. Mit éehet tenni? Hogyan rázzam le?
2010. aug. 25. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

alázd be valami dumával..

23L

2010. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
üsd fejbe egy lapáttal
2010. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Vérgibbon ***** válasza:
Felvesz msn-en másik címen? Pubi ez kettőn áll ha nem ismerem akkor elutasítom. Szarok rá ki az. Előzőnek meg részben van igaza. Üsd meg de ne fejbe mert még hülyébb lesz. Rajzolj egy legyet az orrára és addig üsd amíg el nem száll.
2010. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ne találkozz vele és ne írj vissza msn-en.

vagy bunkózz és mondd neki hogy zavarja pl a beszélgetést vagy a haverjaid nem bírják. vagy mond meg a bnődnek h mi a helyzet és tuti helyre teszi a dolgokat. sok megoldás van, az a kérdés meddig mersz elmenni.

2010. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ne foglalkozni vele
2010. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

bírom amikor a pasik így próbálják aranyosan lekoptatni a csajt jaaajj hát van bnőm kedves vagy télleg de őt szeretem blabla...mit kell nekik kedveskedni.már ott gáz h 1csaj nyomul..pláne erőszakosan. barátommal is volt ien. csak finoman mondogatta a csajnak az meg nem kopott le pedig tudta h vagyok csak ez idegesített h őt nem zavarta h oan ribi nomul rá aki tudja h vagok ennek ellenére sem oltotta be...azt mondtam neki,vagy lekoptatod és helyreteszed az egoját vagy pápá mert erre nekem nincs szükségem h mindenhol őt lássam..azt úgy beolvasott neki a párom h mit képzel magáról mé nem fogja fel h ő labdába sem rúghat mellettem és takarodjon és nem igaz h nem ért magarul stb ien stílusban...a csaj nem h lekopott 1életre,1hétre rá elment a suliból XD szóval cs keményen határozottan ne sajnáld, őt sem érdekli h van e bnőd me neki viszket ezeket lekell szállítani a magas lóról,letörni a szarvát!!

22L

2010. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

rossz az "ipszilon " konkrétan nincs :D

utolsó voltam

2010. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Belefejelsz az arcába.Egyből észhez tér.Durva,de hatásos.
2010. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Eléggé ismerősnek tűnik, ahogy fogalmazol meg a dolog is, (mintha ismernélek, de lehet, h csak túlzok) hol laksz? Melyik városban??
2010. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat, legközelebb bunkóbb leszek, bár nem szokásom, főleg nem lányokkal, de ha ez kell, akkor meglesz! Még 1x köszi!


Am. Miskolcon lakunk. :)

2010. aug. 25. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!