Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? Már nem bírom ezt

Figyelt kérdés

Lány vagyok és netkapcsolatban élek a barátnõmmel.

Nem tartom magam leszbinek mert nem vonzódom a lányokhoz, de a férfiaktól meg undorodom.

Fél éve járunk barátnõmmel és lassan itt a tali ideje.

Megbeszéltük, hogy csókolózunk.(tudom nem jó dolog megtervezni de mivel még nem csináltam nagyon félek és nem akarom hogy váratlanul érjen mert akkor még ugyis elfogom rontani...)

Már lemondtam a csókról mert egyszerûen annyira be vagyok parázva, hogy tudom, hogy nem fog menni és elrontom.

Nagyon szeretnék vele csókolózni, ez minden álmom de nincs elég bátorságom és önbizalmam, hogy megtegyem.

Most már a talit is le akarom mondani mert attól is félek.

De ha szeretem miért nem vagyok képes erre?

Én mindig is az a félõs voltam de ezt már nem bìrom!

Ezt hogy lehetne megoldani?

Egyeltalán lemondjam a találkát vagy inkább ne?

Tudom, hogy nem vagyok normális de hát ez van, így jártam...

Perverz pasik és egyebek kìméljenek!


2012. jan. 8. 23:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem nézek meg pasikat és nincs olyan hogy "helyes pasi" mert akit "helyesnek" tartotok az olyan justin bieber sérójú és tökre b*zis kinézetű már bocs, de ez UNDORÍTÓ!
2012. jan. 9. 13:31
 12/19 anonim válasza:
De nem csak "justin bieberek" járkálnak az utcán..de akor te a lányokat nézed?
2012. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

szia, én voltam hasonló helyzetbe jó pár évvel ezelőtt .

nem voltunk kapcsolatba mert ő hetero volt ,de azt mondta smároljunk ha talizunk , de beijedtem. Mivel ti kapcsolatban vagytok és gondolom fénykép is lett küldözgetve nyugodtan találkozz vele, bár az elején mindig udvarias a hangulat , próbáljatok elmenni inni valahova az oldja feszültséget.

Én sajnos nem találkoztam vele mikor lehetett volna és ezt egész életemben bánni fogom, majdnem két évbe telt mire el tudtam felejteni, te nem járj így. Nem parázd túl ő is csak egy ember.

2012. jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el a randira! Főleg, ha ilyen régóta ismeritek egymást.


Nem jó halasztani az ilyet. Inkább próbáld ki és, ha nem jön még mindig mondhatod, hogy hát bocs ez nem az én terepem. Egyébként, meg lehet ez lesz életed legjobb randija. Lehet, ha élőben is találkoztok annyira szuper lesz minden, hogy el se akartok válni majd. :)


23 meleg F.

2012. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

nem tom, h megvolt e már a tali, de hidd el én is féltem,az első csóktól.:) de a (volt)barátnőm megnyugtatott, és noha elbénáztam, jót nevettünk rajta, és ment minden tovább. Nem a csók a lényeg, hanem az együttlét.


L/16

2012. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

de èn nem vagyok az a fajta aki az ilyeneken nevet... =/

nekem egy örröké valósàgig bennem lesz hogy ezt elrontottam és képes vagyok mèg elbõgni is magam miatta ott helyben... :(

2012. jan. 15. 23:28
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező nem szeretnék veled összefutni az utcán. El se tudom képzelni hogy mit tud 2 csaj csinálni egymással. Undorítónak tartom de a b*zikat is. 18/l
2012. jan. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
0%
Te rossz leszbi!!!! atyaég!!! ez komoly? csók? nem is találkoztatok? undorító vagy...-.- rossz kurv@ leszbi....és hajrá, szavazzatok le ha akartok...de ez a csaj beteg!!!!
2012. jan. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is annyi különbséggel h én nem undorodok a pasiktól :D egyszerüen csak nem tudok megbízni bennük annyira h megszeressem őket :D

de am a csóktól tényleg ne félj! nem lehet elrontani :D

sokáig én is azt hittem h ellehet DE NEM!

vagy ha még ígyis félsz tőle,akkor beszéld meg a b.nőddel h várjatok még egy kicsit mert még nem vagy rá felkészűlve :) biztos megérti :)

2012. jan. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!