Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy nagyon helyes fiu mit kell tennem?

Figyelt kérdés
osztálytársak vagyunk mindedjik barátnőm azt mondja amiket általában mondanak pl...beszélgessek vele többet ... kerüljek hozzá közelebb...de én vagyok az egyetlen lány az osztálybol aki nelenne közelebb a fiuhoz mint én...sokat beszélgetünk ültem is melette.irkálunk..sms-ezünk..minden..de ezek után mit tegyek ??
2011. nov. 25. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt javaslom hogy tanulj meg írni, aztán pasizz!
2011. nov. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
helyesen irtam mindent...figyi én nem azért regisztráltam erre az oldalra hogy helyesirást gyakoroljak,hanem azért mert nekem segitség kell !
2011. nov. 25. 19:38
 3/6 t. válasza:
vidd el krumplivadászatra!! tuti siker': DD
2011. nov. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MedveLámaEmber ***** válasza:

A fiu rövid u-val nem vészes, de a mindedjik mindeGYik helyett nagyon durva.

Amúgy, hogy némi hasznod is származzon válaszomból (a nyelvtan jegyek emelkedésén kívül), szerintem kezdetnek öleld meg, de úgy isten igazából, ha veszi az adást akkor van esély és szerintem megmondhatod neki, hogy megpróbálhatnátok valami komolyabbat, DE ha érezhetően nem tetszik neki a szitu, akkor a helyesírásod alapján ítél meg, és ez neked sajna igen csak rossz hír.

2011. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tudjátok legjobb taanuló vagyok az osztályban....és az mit érdekel titeket hogy én hogy irom ?? :(
2011. nov. 25. 21:48
 6/6 Árpi000 válasza:
Csajszi, ne foglalkozz az ilyen hibát keresgélő nyororékokkal, figyelj én azt mondom hívd félre, kettesben legyetek és kérdezd meg , hogy ő el tudna-e téged képzeli a barátnőjének :)) remélem sikerülni fog, sok sikert!!!
2012. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!