Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha 15 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 15 évesen még nem volt egy pasim sem, így még nem is csókolóztam? :S

Figyelt kérdés
Már olyan fura érzés, h az összes ismerősömnek volt már pasija/csaja, nekem meg még nem. Nem tartom különösen csúnyának magamat, 163 cm,50kg vagyok és 75B melltartót hordok, az arcom is egész normális. Mi lehet a baj? Mit tegyek, h jobban felfigyeljenek rám a fiúk?
2012. jan. 7. 20:39
 1/7 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam h beleírjam-e h csak értelmes válaszokat kérek.

Kár volt kihagyni. -.-"

2012. jan. 7. 20:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, mit kéne változtass, szerintem nem fra egyáltalán, az fura h a többiek már nem szüzek :D
2012. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A szex és szerelem témakör 18 éven ALULIAKNAK...stb...stb...

Több ezer ilyen kérdés van a gyk-n, olvass már kicsit utána kislány, mielőtt felteszed 1001-edjére is...

2012. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tegyél semmit,legyél kedves ,aranyos és annyi. Nem kell ilyesmin parázni,főleg nem 15 évesen. Rengeteg időd van még a másik nemmel foglalkozni. Vagy szerinted többet ér az a személy aki már csókolózott és volt párkapcsolata ? Szerintem nem..

Mindennek eljön a maga ideje, én 17 éves vagyok,idén leszek 18. 3hónapja csókolóztam először,mégsem gondolkoztam ilyesmin. Várj a megfelelőre,és akkor minden jó lesz : )


17/F

2012. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok. Úgy látom én is helyesen tudok írni.



fiú létemre lehetek ribanc, ha shakira féle nők jönnek, szóval


*** leszel

2012. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem csak legy laza, es elvezd az eletet:) ha erolteted nem lesz semmi,az az igazi szerelem magatol jon es akkor ha nem varod :) csak ugyesen :* en szoritok neked :*
2012. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oh köszönöm :))
2012. jan. 9. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!