Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Az a baj, (illetve ez nem baj) hogy nagyon szeretem a páromat, jó vele lenni, majdnem minden tökéletes, persze nem minden. 3 hónapja hete belépett az életembe egy férfi, 17 évvel idősebb mint én. Sokat beszélgettünk, nagyon jól megértjük egymást. Nem vagyok bele szerelmes, de nagyon rá vagyok gerjedve. Ez kölcsönös. Mivel szeretem a páromat, sosem csalnám meg, de nem bírok az érzéssel. Voltatok hasonló helyzetben? Ilyenkor mi a megoldás?
2012. jan. 9. 02:08
 1/6 *Tündérke* ***** válasza:
Uhh... az komoly. Ha nem szereted felejtsd el, ne beszélj vele! Ha meg mégis "ki akarod próbálni" hagyd ott a párod, ne alázd meg azzal, hogy megcsalod. Értem én hogy izgatja a fantáziád egy idősebb partner, de gondold komolyan végig, hogy megéri-e??
2012. jan. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És hány éves vagy te?
2012. jan. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tartsatok régimódinak, de ha "rá vagy gerjedve" arra a másikra, akkor nem biztos, hogy annyira stabil a kapcsolatotok. Én nem tudnék így gondolni egy másik pasira, ha szeretem a párom... Ne értsetek félre, nyilván meg szoktam nézni más férfiakat is, de max. odáig jutok, hogy "ó, helyes" és kész. Ennél többet szerintem nem lenne szabad érezned a párod mellett.

De alapvetően ha tényleg szereted a párod, ne találkozz többet azzal a pasival. Amúgy is 17 év rengeteg idő. Kb. arra kellenél neki, hogy friss husit érezzen, de komolyan sose gondolná. Persze tisztelet a kivételnek, mert van ilyen, ismeretségi körömben is van egy ilyen pár, és jól megvannak. De szerintem ez a ritka kivétel.

2012. jan. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele. SOHA TÖBBÉ.
2012. jan. 9. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 *Tündérke* ***** válasza:

#3: Igazad van abban teljesen, hogy ha valakibe szerelmes az ember, nem tud így gondolkozni. Ezért én sem hiszem hogy szerelmes belé. De szeretheti és nézi annyiba (ami ma nagyon sok emberből hiányzik!), h nem akarja megbántani.

Abban is egyetértek, hogy az az idősebb férfi nem fogja komolyan gondolni, csak kalandot akar, de azt a kérdező is leszögezte, hogy csak testi vonzalom van köztük. Szóval nem is akar többet a pasitól...


Ezért a tanácsom még mindig ugyanaz, mind kettőt nem választhatod (ha van egy kis jóérzés benned), döntsd el, hogy megéri-e kavarni ezzel a fickóval a barátod háta mögött, és megéri-e érte ott hagyni??? Ha nem, akkor felejtsd el, ne beszélj vele!

2012. jan. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A nem beszélek vele rész felejtős sajnos, mert ő a főnököm. A helyet meg nem tudom ott hagyni, mert 2 éves a szerződés, meg az az igazság, nem akarom, mert ez volt álmaim munkája. De akkor kerülni fogom, mert igen, szeretem a páromat, és nem akarom egy ilyen hülyeség miatt elveszíteni. Köszönöm a válaszokat :)
2012. jan. 9. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!