Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jó ez a nagy lájkolgatás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó ez a nagy lájkolgatás, ha állítólag "nem jelent semmit"?

Figyelt kérdés
Negyvenes férfi lájkolja a húsz éves lány képeit. De a férfi meleg haverja is, ugyanazokat a képeket. Mi a jó ebben? (Mert ugyebár nem művészfotókról van szó.) És a nők miért raknak fel szexi fotót magukról? Azért, hogy a világ másik felén a pasik az ő képükre verjék???
2012. jan. 9. 03:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Tévedés ne essék. Ez a gyk-sok körében nem jelent semmit.


Valakinek a képét lájkolod az annyit jelent, hogy tetszik a kép. Ha egy 20 éves csaj félpeztelen képeket rak fel, az azért egy negyvenes pasinak is tetszeni fog.

2012. jan. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok, de akkor a meleg srác minek lájkolja? És különben is, ha a Föld másik felén él, akkor mi értelme van? Akkor ezt jelenti a like: "szívesen d..nék veled, igaz, hogy sose fogunk, de azért ezt jól esett közölnöm"? Meg ha egy nő nagyra van a szépségével, akkor minek még ezerrel nyomni bele az önbizalmat?
2012. jan. 9. 04:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Jo, maradjunk annyiban, h irigy vagy.

Egyebkent tenyleg csak a gyk-n megy ez a gyoker hozzaallas.

Gondolom azert, mert rajuk a kutya nem kivancsi.

2012. jan. 9. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elismerik, az fb-n végzett "munkásságodat", ennyi. Sztem mindenkinek jól esik az elismerés, legyen az fotó, vagy egy jó beszólás. Ahogy észrevettem, csak az erősen antiszociális embereknek van ínyére a fb, ugyanis fáj nekik, h rájuk nem kíváncsi senki, még a virtuális térben sem.
2012. jan. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így látom egyébként, h a magányos, visszahúzódó emberek mániája a Facen lovagolni.
2012. jan. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Gondolom azert, mert rajuk a kutya nem kivancsi."


Hát amíg volt fent képem (nem szexi, csak portré), addig bejelölgettek ismeretlen pasik is, úgyhogy irígységre nincs okom, viszont amióta leszedtem azt a képet és csak természetfotók vannak fenn, azóta csökkent a népszerűségem, nem annyira akarnak beszélgetni, és ez igencsak zavar.

2012. jan. 9. 09:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Az zavar, hogy most nem írnak rád negyvenesek és melegek a világ másik feléről? Mert speciel én az ilyen ismeretlen jelölgetőket,lájkolgatókat törlöm, mint a huzat. Felszínes és nem normális dolog ha valaki neten egy-két kép alapján indul rá valakire. Bár lehet kivételt tennék ha valakinek természetfotó van kint.;) Az utal arra,hogy talán mégse a gép meg a fész az élete. Egyébként meg a lájkok számát sokszor az online töltött idő és aktivitás határozza meg...lehet hogy fenemód népszerű az illető,mert napi 24-ben fent van,másfél percenként posztol,a hasonszőrűek lájkolgatják unalmukban,és akkor most ő a fenegyerek,de részemről 100x inkább egy olyan aki helyette ÉL. Neadjisten nincs fent facebookon :) A szexi pózer fotókról meg annyit...aki ha éppen véletlenül mégsem neten csüng,de akkor sincs jobb dolga,nem tud elszakadni kis beszűkült virtuális világától,és legyártja az aznapi tucat-szexi profilkép adagját,hát no komment....persze a facebookot is lehet ésszel meg céllal használni,csak ne ragadjunk már le ebben a népszerűség hajhász üzemmódban,mert számomra pont ezzel alacsonyítja le magát valaki.
2012. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem teljesen ismeretlenek, akiket említettem. A népszerűséget azt csak úgy értettem, hogy az én képeimet nem lájkolják, nem írnak üzenetet, amióta a profilképem nincs fent. Na nem mintha a lájkolás hiányozna, hiszen nem azért raktam fel a természetfotókat. Csak azt nem értem, hogy akkor más szexi képes albumait minek kell lájkolni? Ezek értelmiségi pasik amúgy. És a lájkolt lányok fele annyi idősek sincsenek, mint ők. Manapság már mindenki pedó? Ez az új divat a "melegség" után? És mi következik ezután, a gerontofília? Ha én beszélgetni szeretnék, meg érdekes fotókat készítek, az a kutyát nem érdekli. Néha szívem szerint jól leteremteném egyiket-másikat, de akkor meg én lennék a hisztipitsa.
2012. jan. 11. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!