Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudja az ember megállapít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudja az ember megállapítani magáról, hogy lúzer-e vagy nem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
nézz körül, hogy kiket tartanak lúzernak. ha rád is illenek a tulajdonságok, valószínűleg az vagy. persze ne a tv véleményére adj, s ne is a ,,rajok`` véleményére. pl lúzer az, aki azt hiszi, hogy nagyon menő a dumája, de a csajok mindig elküldik, esetleg azt hiszi, hogy nagyon kemény az izomtrikóban, közben meg 25 kilót nyom vaságyastól.
2012. jan. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva kicsit annak tartom magam, mert nem szeretem a discot és a bulikat. De ha már a zenénél tartunk, akkor minden műfajból van kedvencem (kivéve a discot és a cigány zenét :D).

És nem öltözködök úgy, mint a nagy többség. Pl. a csőszárú nadrágot nem bírom elviselni. Nem hordok legginget (vagy mi az?!), és műkörmöm sincs. Ha valaki kedves velem, én is az vagyok, és igyekszem elkerülni a beképzelt emberkéket :)

2012. jan. 9. 10:01
 3/7 anonim ***** válasza:
műköröm? szóval lány vagy? attól hogy nem jár valaki discoba, még nem kell hogy lúzer legyen. a beképzelt embereket pedig jó elkerülni
2012. jan. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez relatív. Szoktam késő este a Szentendrei HÉV-en utazni. Az Óbudai-szigetre mennek bulizni a fiatalok... és nem annyira fiatalok... Az én szememben ők a lúzerek. Minden külsőségben menőnek és divatosnak akarják magukat mutatni, de szerintem szánalmasak.

Ők pedig biztos azt gondolják rólam, hogy nem tudok élni, hiszen nem oda megyek és egy divatos ruhám sincs.

Az a lúzer, akinek nincs saját értékrendje, mert így mindig másoknak akar megfelelni.

2012. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
ha már benned is felmerül már az vagy
2012. jan. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, én tudom magamról. Soha nem volt csajom, és nagyon beszari vagyok, szóval nem is lesz. Engem ez tesz lúzerré.
2012. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szimpatikus a kérdező, szerintem nem lúzer.
2012. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!