Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most akkor általán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most akkor általánosságban bejövök a csajoknak?

Figyelt kérdés

Eddig sose vetem észre hogy bejöttem volna a lányoknak. Volt olyan akinek tetszettem (akiről tudok) de ez 2 volt és nekem ők nem jöttek be.

Barátnőm még nem volt mert nem igazán szoktam kezdeményezni.


Hétvégén történt egy szokatlan eset!

Elmentünk bulizni és váratlanul oda jött hozzám 2 csaj és táncoltam velük, az egyik elég rendesen nyomult de nem történt semmi( ugyanis van egy csaj akiért teljesen megőrülök és más lány nem igazán foglalkoztat) pedig elismerem hogy jól néztek ki.


Remélem jóképűnek számítok és aki nekem tetszik annak én is tetszek. :)))


2012. jan. 9. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
lehetséges hogy jóképű vagy, de ha máskor odamegy hozzád két csaj, akkor próbálj velük. max tapasztalatszerzés miatt
2012. jan. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó nagy balfax vagy... Nem jársz a csajjal igaz? Hat akkor minek hagytad veszni azt aki odament,?
2012. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mi ugyan olyanok vagyunk csajozásilag :) Nekem is vallották már be (maximum 3-4 lány), hogy tetszek nekik, de mindig visszautasítottam őket.
2012. jan. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mikor velük táncoltam akkor is a másik lányra gondoltam.

Nem is tudnék mással járni...

Aki tetszik az náluk sokkal jobban néz ki és nem könnyűvérű, mert ez a 2 eléggé annak tűnt.

2012. jan. 9. 12:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Tehát szereted a kihívásokat és nem szeretnél arról lemondani, akit egyszer már megkedveltél! :)
2012. jan. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy képet ide, vagy küld el privátban és megmondom, hogy jóképűnek számítasz-e:)20l
2012. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!