Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért zavarja az a bnőmet ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért zavarja az a bnőmet ha orális szex közben irányittom a fejét?

Figyelt kérdés

Alapbol érteném de am tud mély torkozni de mégse szereti ha irányittom a fejét (lenyomom) pedig el birja de mégis hisztizik pedig simán meg tugyja cisnálni és ugy nekem is jobb... mért van evvel baja? Mit csináljak h ne legyen?

16/F


2012. jan. 9. 12:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle hogy miért zavarja. 16 évesen pedig örülj, hogy a farkadat szopják
2012. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
szerintem,Zavarja a barátnődet hogy nem engedet kibontakozni!Ha Mélytorkozni akkar mélytorkozik,nem kell erőszakoskodni vele,de ha hisztizik valamilyért jól nyomd le neki azt elhalgat..
2012. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
nemsokára 17 leszek
2012. jan. 9. 12:32
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan azt kérded miért zavarja, ha lenyomod a fejét és a torkáig nyomod a farkad? Te értelmi fogyatékos vagy amúgy?
2012. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
De am magátol simán be tugyja venni addig és semmi baja akk mért van ha én csinálom?!
2012. jan. 9. 12:33
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
attól,hogy tud mélytorkozni még ne nyomkodd csak úgy le a fejét mert állati kellemetlen tud lenni. Ahhoz egy szinten lazulni kell, te meg rányomod a fejét? Én biztos ott hagynálak és elégítsd ki magad
2012. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Végülis magától is szét tudja tenni a lábát, miért baj ha egy pasi szétfeszíti neki? Végülis magától is meg tud enni egy rétest, miért baj ha valaki lenyomja a torkán?
2012. jan. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
jó de nekem jobb érzés ugy
2012. jan. 9. 12:36
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem, szerinted a szex arról szól, hogy NEKED legyen jó. Aha...
2012. jan. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Keres valami b*zit! És kérd meg hogy nyomja le a fejed,meg nyomja torkig! :S
2012. jan. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!