Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves lányok! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok! Milyen testalkatú fiúkat szeretsz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Magas és olyan közepesen szálkás. Nekem nem jönnek be a kigyúrt palimadarak. Az nem baj, ha van egy kis poci. :) (már csak azért sem, mert nekem is van:D)


24/n

2012. jan. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Alacsony, vékony, nem izmos, kisfiús... azt a nem túl férfias típust amit a legtöbben nem szeretnek.

25L

2012. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Én az olyanokat szeretem, akik képesek egyeztetni az alanyt az állítmánnyal.


De amúgy, a nagyobb darab férfiakat, akik mellett biztonságban érzem magam. Nem kell, hogy kigyúrt legyen, csak a vékony, kisfiús alkat nem tud vonzani. De ez nem azt jelenti, hogy az rosszabb lenne vagy bármi, csak nekem nem jön be, nem tartom férfiasnak.


23/l

2012. jan. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A magas, férfias alkatú pasikat szeretem. Ne legyen túl sovány, de ne legyen túlságosan kigyúrva sem. Csak érezzem magam biztonságban mellette. :)
2012. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Én is a fiatalos, lányos fiúkat szeretem. A babaarcúak a legjobbak.


42 F

2012. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

185cm körüli magas férfiak jönnek be.Nem kell kigyúrtnak lennie,de legyen egy kis válla,legalább nagyobb mint az enyém.Normál testalkat,némi plusz has simán lehet.De ne legyen 30kilóvasággyal...

24N

2012. jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezaz, már csak 4-5 évet kell várnom és a nők felének bejön majd a testalkatom :D
2012. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 whatshername ***** válasza:

Magas és vékony legyen.A dagadt és a kigyúrt is kizáróok nálam.


21/L

2012. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!