Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a jobb egzisztenciával bíró pasik szórakoznak, nem akarnak családot, míg egy minimálbéres egyből akar (ez a vágya) és 3 gyereket is mellé?

Figyelt kérdés

Társkeresőn vagyok.

Érdekes dologra jöttem rá. Azok a pasik, akik családot alapíthatnának, még 40 felé sem teszik, pedig biztos anyagi körülmények lennének rá.

Míg írt egypár szerényebb srác persze kiírta oda, hogy keveset keres/alacsony végzettségű, mégis családot akarnak alapítani s legalább 2- 3 gyereket akarnak!

Aki eltudná tartani az nem akar...

Aki nem tudná eltartani, az miért akar?


Ezt nem értem komolyan.


2011. nov. 22. 20:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20 év múlva több cigány lesz mint magyar.
2011. nov. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

20 év múlva ? haha


Barátom, nagyon lebecsülöd őket!


Ezek sarjadzással szaporodnak!

2011. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
jaja de ezek nem romák.
2011. nov. 22. 20:11
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

roppant egyszerü


ha van pénzem bulizok, utazok, kefélek össze vissza, iszok stb.


ha nincs nem bulizok nem kefélek össze vissza nem iszok, akkor legalább hagy dugjak..

2011. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
mert akinek van pénze, jó állása, munkája az minél tovább ki akarja élvezni az életet és nem lekötni magát. aki meg szegényebb az biztos azt gondolja, hogy ettől boldogabb lesz vagy neki tökmindegy. de lehet, hogy a szegényebbeknél a hagyományok (korán házasodás, gyerekvállalás) jobban nyom a latba, mint egy tanult, jó egzisztenciájúnál.
2011. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
van olyan érzésem h 72%-nak igaza van :(
2011. nov. 22. 20:13
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Akinek van rengeteg pénze az élheti az életét vígan: utazhat, bulizhat, fiatal lányokkal szórakozhat. Azt teszi ami jó neki, szemben az átlagos emberek a családalapításban látják az egyetlen utat, hiszen nincs meg az az anyagi helyzete ,hogy nagyvilági életet éljen, egyedül meg nem jó lenni.


Ha én is ilyen pénzes csóka lennék akkor 100% ,hogy egy 35-40 éves koromig én is csak élvezném az életet, aztán csak utána alapítanék családot.

2011. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

ó...tehát a lúzerrel azért ne álljon le egy lány se, mert ingyen akar dugni és mert nincs más választási lehetősége, a gazdaggal meg azért ne mert az meg nem akar semmit, csak szórakozni.


Szerintem egyik szánalmasabb mint a másik.

Egyiket sem választom .

2011. nov. 22. 20:28
 9/17 A kérdező kommentje:
az a buli az egészben, hogy a tök csóró akar családot alapítani a semmire.
2011. nov. 22. 20:29
 10/17 Iuventus ventus ***** válasza:
80%
Érdekes kérdés, valószínűleg a proletár világnézethez van köze. Ha belegondolsz a homo- és biszexuálisok is többen vannak az értelmiségi rétegben, mint minimálbéres, dolgozók között...
2011. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!