Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerette-e őt igazán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerette-e őt igazán?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmről van szó. Megismert egy pasit, jártak, szerették egymást. Közös életcéljuk is volt, úgy érezték, együtt kell lenniük, összeházasodtak.Minden tökéletesnek tűnt. 2 év után elváltak, a pasi végett. Netezni kezdett, chatelni és lassan lassan összeismerkedett egy másik lánnyal, miatta váltak el barátnőmmel. Az a kérdésem, hogy lehetséges-e, hogy valaha is szerette a pasi a barátnőmet ezek alapján? Vagy eleve ilyen jellemtelen ember, csak későn derült volna ki? Én nem tudom elképzelni, hogy ha szeretek valakit, akkor egyáltalán érdeklődni kezdjek más iránt komolyabban. Lehet, hogy még túl naiv vagyok, nem tudom, és azt sem mondom, hogy én soha nem tennék ilyet, de most úgy érzem, nem lennék képes rá. És remélem, hogy ebben soha nem is fogok megváltozni.
2012. jan. 9. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért ne szerethette volna?
2012. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!