Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatban, ha a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban, ha a másik fél kiábnrándul veszekedés miatt, az nem is szerette igazán a másikat?

Figyelt kérdés
nem feltétlenül nagy veszekedésekre gondolok.
2010. febr. 23. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok kis apróság ha összeadódik, akkor el tudom képzelni, h valaki rájöjjön, h nem ilyen embert szeretne magam mellé.
2010. febr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert pl én akármennyit is hazudott a barátom,meg akármit csinált,tűrtem és nem ábrándultam ki belőle,mert nagyon szerettem, ő pedig egyből kiábrándul a semmiért.
2010. febr. 23. 08:29
 3/8 anonim válasza:

Akkor az a helyzet hogy te szerelmes vagy, ő viszont cseppet sem. Ha ő nem képes azokra az áldozatokra amire te, akkor az ezt jelenti.


Szóval, ja, ő nem szeretett igazán.

2010. febr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Az is baromság ám amit te csinálsz. Hogy bármit tett te akkor is szereted. Birkaság. Akkor ne sírj hogy folyton átcseszik a fejed ha minden benyelsz. Amúgy simán ki lehet ábrándulni veszekedés miatt, még akkor is ha szeret valaki.
2010. febr. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jó de ha a telójában volt olyan név h cicababa én meg csak simán voltam beirva a nevemmel akkor azon ne is akadjak ki?
2010. febr. 23. 09:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát én is kiakdanék egy ilyenen! Azért nem kell mindent lenyelni, akármit is mondanak. Max. úgy kérdezed meg, hogy ki az, mintha nem nagyon izgatna a dolog. De nem kell mindent szó nélkül hagyni, mert akkor "hülyének" fog nézni, és azt hiszi, veled bármit megtehet. Nem szabad!

Ha meg ilyentől kiakad, hogy ilyenért szólsz neki, akkor nem igazán szeret, csak a maga módján! Mondjuk az sem mindegy, hogyan kérdezted meg, mert ha hisztiztél, akkor lehet, csak dühből és dacból mondta ezt, hogy húzzon téged.

Ez a véleményem!

23/Nő

2010. febr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az én pasim telója televan ilyenekkel h adribaba, meg timicica meg tökömtudja....de ez most őszintén, kit érdekel? azok a nevek már ősidők óta úgy vannak beírva, és már kb aztsem tudja h kik azok (még az "olyan" korszakából származnak:D)

sztem inkább örülj neki, h te nem vmi egyájszakás cica néven futsz a telójában, hanem megadta azt a "tiszteletet" h normálisan írta be a nevedet. mert azok a cicák meg bébik nem a kapcsolatai voltak, hanem az egyéjszakái.

sztem a pasid hasonló miatt akadhatott ki rád, és te tényleg értelmetlenül verted a nyáladat. énis kiábrándultam volna, ha pasi lettem volna.

2010. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miért is? mert én pl ugy voltam beirva neki h Horváth Katalin.Más meg cicababa?? pffff
2010. febr. 23. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!