Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt itt valakivel olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt itt valakivel olyan, hogy az exe évek múlva visszatért hozzá, és most boldogok együtt?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy az ex volt, aki szakított. Majd évek múlva visszajött, mert rájött, hiba volt szakítani.
2012. jan. 9. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

nemhinném,hogy ez túl előnyős..beszéltem pár ilyen emberrel,és java része mind azt mondta: ami anno probléma volt és amin anno balhéztak,az ugyanúgy visszajött...hisz változtatni lehet valamin,de az ember nem változik : )


ha szexről lenne szó egyébként,akkor 1-2exem jöhetne... x))


23/F

2012. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én szakitottam vele. 3 év után újra egymásra találtunk, jártunk 3 évet és ismét szakitottam. ami nem megy, azt nem kell erőltetni....
2012. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez sok tényezőtől függ,fő a szakítási ok hogy mi miatt lett vége. Mi pl. azért szakítottunk a barátnőmmel mert külföldön válalltam munkát és így nem működött. Miután 2 év eltelt hazaérkeztem,utána folytattuk a kapcsolatunkat,és köszönjük jól vagyunk. De ha előtte csúnyán bánt veled vagy megcsalt akkor szerintem nem működne a dolog,legalábbis hosszú távon nem.
2012. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!