Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok nagy része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nagy része miért csak lánnyal hajlandó együtt bérelni egy lakást?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy másik szobában fiú van az miért gond? Vagy azt hiszik, hogy csak azért mert lányok a fiú már rájuk mászna? Mert szerintem egyáltalán nem, ha magamból indulok ki.
2012. jan. 7. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Amiért fiú lány barátság sincs. :D
2012. jan. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Utcakultúra ***** válasza:
Vajon mért? Mert nincs pénze egy egyetemistának egyedül fenntartani egy lakást..
2012. jan. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én se vágom, de amúgy a fiúk is sokszor kikötik, hogy csak fiúkkal költöznek össze.
2012. jan. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Utcakultúra ***** válasza:
100%
Bocs, félreértettem. Am lehet azért mert a lányok jobban szeretik a rendet, a fiúk nagy része meg nem annyira törődik a rendel :D
2012. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiú ismerőseim 5-en laktak, mind fiúk, de az egyik elköltözött és a helyére beköltözött egy lány...
2012. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is találkoztam már kivétellel pl. 3 lány keresett lakótársat, és még kihangsúlyozták, hogy fiú is lehet, ha a fiút nem zavarja, szóval van kivétel, de a tendencia nem ez.
2012. jan. 7. 13:04
 7/10 anonim ***** válasza:

baromság!

van fiú lány barátság!

Nekem is van 2 csaj barátom.

Régóta ismerjük egymást, sose jönnék össze vele mindent tudok róluk szinte, ők is rólam.

Csak barátság, néha összeülünk kivesézzük a dolgokat, és ennyi...:)


am azért mert a faxi tuti bepróbálkozna a csajnál..;)

hameg nem, akkor a nők azthiszik ,hogy a férfiak rendetlenek, és igénytelenek, miközbe lehet hogy fordítva van csak ők ezt enm ismerik be...XDDDDDD

2012. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jó, mert nagy valószínűség szerinte egy fiú sokkal trehányabb! inkább nem kísérletezek azzal hogy na jöjjön egy pasi, majd meglátjuk mennyit takarít, mint hogy kikötöm hogy lány legyen az illető. nagyobb a valószínűség hogy rend lesz körülöttem, még ha nem is biztos.
2012. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fiú Lány LEGJOBB barátság nincs ha legjobb barátok vagytok egyik mindig többet akar.Én eddig összes legjobb lány barátommal így voltam de toleráltam de ettől függetlenül én már többet akartam.


Kérdésre meg válasz: Mert hiába hogy vannk olyan fiúk akik csak szimpla szobatársak lennének a fiúk többsége szó nélkül rá mászna. :) Plus sokkal kényelmesebb lány-lány felállás mert egy téma ugyanaz anem úgyan azok a nemi megjelenések míg fiú - lányán esetén nem teljesen :)

2012. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert lányok előtt egy szál bugyiban is lehet flangálni, meg női dolgokat elől lehet hagyni stb...
2012. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!