Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki, hogy kezdjem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki, hogy kezdjem? (Nem ismerjük egymást még max látásból, lebt bővebben)

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány 2 évvel fiatalabb nálam párszor láttam suliba és nagyon megtetszett aztán véletlenül beajánlotta facebook ismerősként mert volt pár közös ismerősünk és bejelöltem, de még nem írtam neki úgy érzem elég bénán jönne ki ha csak úgy ráírnék hogy mi újság közbe meg nem is ismerjük egymást..

De valahogy muszáj lesz kezdeményeznem ha szeretnék valamit. Csak nem akarok beégni, utána suliba is ciki lenne mikor látnánk egymást.

Tanácsok?

18/F


2012. jan. 9. 19:06
 1/3 valaki a tömegből ***** válasza:
Szerintem tuti ötlet lenne egy történet, mondjuk ha van pár közös ismerősötök akkor ebből már ki lehet indulni. :))) Am sok sikert.
2012. jan. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lebt?

az mi az?

2012. jan. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lent,csak elírta.


Szerintem kezd úgy,hogy 'lájkolod' egy képét vagy bejegyzését,ha bátrabb vagy kommentelhetsz is egyből,és ha te is tetszel neki,ott nagy esély van rá,hogy az adott témával kapcsolatban elindul egy beszélgetés köztetek.

2012. jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!