Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány cigizik, az igénytelen? (pláne, ha rocker, az értelmesebb, művlelt fajtából. )

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 13:54
1 2 3
 1/30 Szupermókus ***** válasza:
16%
AZ! :) (kivéve ha elegáns ... bár hogy rokker, akkor ilyet nem is feltételezek)
2011. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
azért vannak elegáns rockerek,nem feltétlenül szakadt az összes. :)
2011. jún. 10. 13:57
 3/30 Szupermókus ***** válasza:
24%
Akkor én még nem találkoztam olyannal :D Bosrodban csak a lepukkantak jutottak biztos :D
2011. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%
Egy női dohányos mitől roszabb egy férfi dohányostól ezt sose értettem, ma Magyarországon több nő dohányzik mint férfi, pláne a fiatalabb korosztályba. Ez olyan mint ha ronda ha egy csaj matt részeg egy csávó se lesz menőbb ha összehány menőt. Csak ahhoz már hozzászokott a társadalom.
2011. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:58

Pedig azért vannak bőven. Én is rocker vagyok, nem tartom magam szakadtnak, igénytelennek, és mások sem. :) Szerintem nagy részben a punkokkal mossák ezt össze, mert ők azért tényleg elég igénytelenül tudnak kinézni (nem mindegyik, láttam már nagyon kulturáltan kinéző punkot.) És szerintem nagyon szép Black, Goth lányok vannak. különlegesek.:)

2011. jún. 10. 14:00
 6/30 anonim ***** válasza:
85%

A többiek nevében is köszönöm az előítéleteket...


Egy rocker fiú

2011. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
13:56-osnak ment
2011. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
33%
Ha egy lány úgy azonosítja magát, hogy rocker, az az igénytelen szerintem. Hol az egyéniség?
2011. jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
74%
haggyad már magad ember :D mindenki azt csinál az életével amit akar. azért mert valaki nő, nehogy már más megitélésben kelljen élnie mint egy férfinak. 19.századba n volt szokás így gondolkozni, gondolom a nőket csadorba meg rabszolgasorsba kívánod. hát gratulálok, Magyarország 2011, büszke lehetsz magadra.
2011. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:01

azokat én is. Mondjuk azt nem értem, hogy miért veszik egy kalap alá a rockereket az emokkal, más idióta divatirányzatokkal? Rockernek lenni egy életforma, amivel nem feltétlenül jár együtt a szakadtság és a folyamatos alkoholmámoros állapot. A szakadtabb rockerek akármilyen más stílusban is szakadtak lennének, ugyanis ez nem külső kritérium, hanem belső igényesség dolga.

2011. jún. 10. 14:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!