Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik módszer a leghatásosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik módszer a leghatásosabb és legkíméletesebb az intim terület szőrtelenítésére?

Figyelt kérdés
Nem szeretném teljesen pucérra,de azért mégis egy aranyos kis csík és más semmi!Eddig próbáltam epilálással,de attól befelé nőttek újra a szőrszálak és begyulladt mindig.Próbáltam már borotválással(most is ezt alkalmazom),de így is begyulladnak a szőrtuszőim,meg túl gyorsan visszanő és viszket!Szőrtelenítő krém meg nem használ!Úgy me nem hagyhatom,mert ronda,sajnos túl sűrűn nő...
2007. júl. 29. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A krémeket nem is ajánlják erre a területre, mert olyan vegyi anyagokat tartalmaznak, amik ezen a z érzékeny testrészen kiütéseket, allergén reakciókat okozhatnak. Én is borotvát használok, de ugyanez a problémám vele. :( A gyanta biztos tuti módszer, sokan használják is! És akkor garantált a több hetes nyugalom- szőr ügyben :D
2007. júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a bikini vonalta borotfáld,a többit meg probéld meg hajnyiroval.szerintem tökéletes,ha ennyire sok a nyüg vele!
2007. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én borotválom, és nem nő befelé. A tesóm kozemtikus, és ő is mondta, hogy nem szabad úgy borotválni, hogy a szőr növekedésével ellenkező irányba borotválod.

Szóval. Jól áztasd be a bőröd, fürödj meleg vízben, kb. 15-20 percig. Ekkor felpuhul a szőr meg a bőr egy kicsit. Utána kend be borotvahabbal, és a szőr növekedésével egy irányba borotváld előszőr.

Utána mosd le, kend be megint. Most pedig a szőrt oldalirányből borotváld át még egyszer. Ha eléggé felpuhult, akkor itt már tudod szemből is borotválni, ilyenkor lesz a legsimább. Utána kend be borotválkozás utáni krémmel, ha érzékeny a bőrőd. Én már nem szoktam kenni.

2007. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van ilyen problémám, de nekem a bikini vonalamon utáltam a legjobban.nekem azt tanácsolták h a bikini vonalamat epiláljam és nem pattog, gyullad be a szőrtüsző.ez bevált!hát máshol még mindig szenvedek, de a gyantát nem merem megpróbálni, mert kimondhatatlanul fáj...:(
2007. szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
borotválás után hintőpor, és nem fog kipattogni :)
2011. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

* g o a t s e x * g o a t s e x * g o a t s e x *

g g

o / \ \ / \ o

a| | \ | | a

t| `. | | : t

s` | | \| | s

e \ | / / \\\ --__ \\ : e

x \ \/ _--~~ ~--__| \ | x

* \ \_-~ ~-_\ | *

g \_ \ _.--------.______\| | g

o \ \______// _ ___ _ (_(__> \ | o

a \ . C ___) ______ (_(____> | / a

t /\ | C ____)/ \ (_____> |_/ t

s / /\| C_____) | (___> / \ s

e | ( _C_____)\______/ // _/ / \ e

x | \ |__ \\_________// (__/ | x

* | \ \____) `---- --' | *

g | \_ ___\ /_ _/ | g

o | / | | \ | o

a | | / \ \ | a

t | / / | | \ |t

s | / / \__/\___/ | |s

e | / / | | | |e

x | | | | | |x

* g o a t s e x * g o a t s e x * g o a t e x *

2013. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!