Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ezt miért csinálják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezt miért csinálják a pasik?

Figyelt kérdés
régebben bevalodtam az exemnek hogy még szeretem erre pár napra felhívott hogy jönn fel velem suliba,most megint van egy pasi akit régóta ismerek de már rég is taliztunk,sokat változott és megtetszet ezt el is modtam neki erre meg talizni akar velem megint vagyis lejönne hozzánk mert van valami,azon gondolkodok hogy inkább elmegyek itthonról
2012. jan. 9. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
ha valakinek azt mondod, hogy tetszik/szereted, akkor ne csodálkozz, ha találkozni akar veled...mégis mire számítottál, meg köszöni?
2012. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy kiraktad ezt a kérdést...

Nem nagyon értem egyébként, hogy mi is akar ez lenni, de az már biztos, hogy elég durván kifordított logika ez (női :D).

Ha valakinek azt mondod, hogy szereted, ne csodálkozz azon, ha találkozni akar veled.

2012. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szamóca.. ***** válasza:

ha ez szimpla női logika lenne nekem értenem kéne...


...de nem:D

2012. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mifene, manapság már a lányoknak is csapnivaló a helyesírásuk..
2012. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elmondom valakinek, hogy tetszik, szeretem és találkozni akar velem!


[link]


NAAAHÁÁÁÁT, vajon miért csinálja ezt valaki?? Ij attól félek sose fogok rájönni.

2012. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a volt pasidnak azt mondod hogy "de király vagy" még akkor is rádmozdul ha éppen van nője...
2012. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!