Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok én ilyen szerencs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok én ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Szinte sose volt szerencsém pasi téren... Bár voltak barátaim, de sose voltam szerelmes...

Akit meg megtudtam volna szeretni és talán meg is szerettem, annak sosem kellettem, valahogy mindig találtak nálam jobbat. Vagy a korkülönbség állt közénk...

Sok sok csalódás után még mindig jön a többi... Nem sorolom őket, csak a jelenlegit, ezzel kapcsolatban kérem a tanácsotokat!


Van egy srác, akivel csak nemrég ismertük meg egymást, és hát kezdtek úgy alakulni a dolgok, hogy nem csak barátok leszünk. Nagyon megkedveltem, annyira aranyos, szeretnivaló! Szóval eljutottam addig a pontig, hogy megtudnám szeretni, vele talán minden jobb lenne, vége a csalódásoknak stb, amikor megtudtam, hogy pár nap mulva 150 km fog elválasztani tőle... sulit vált, egy másik városba megy.:(

De én nem akarom, hogy elmenjen! Nem akarom máris elveszíteni...

De el kell fogadnom, mit is tehetnék?! Hiába mondanám neki, hogy ne... Miért is hallgatna rám, nem vagyunk olyan jóban, de ha olyan jóban is lennénk, csak miattam senki sem változtatná meg az életét! Szóval ezt is megszívtam...

Annyira tehetetlennek érzem magam...


Esetleg valakinek valami tanács...?

Bocsi, ha hosszú lett, de köszönöm annak aki elolvassa és válaszol!!


2011. dec. 28. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért akar elmenni?
2011. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egész pontosan nem tudom, csak annyit mondott, hogy gyenge a sulija, nemjók a tanárok...
2011. dec. 28. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:

neee! együttérzek veled. mondd meg neki azt amit ide leírtál,és próbáld meg valahogy visszatartani.

sok szerencsét :)

2011. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát en ugyanebben a helyzetben vagyok

eddig mindig szerencsétlen voltam a pasik terén ... erre találtam egy rendes srácot és holnap alutazik 1200 km-re tolem !! :(

a sírás kapkod és nem tudok ellene mit tenni

2011. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha 20 év alatt vagy, akkor ehhez a kérdéshez térj vissza 5 évvel érettségi után.

Komolyan. tinédzserek vinnyognak, hogy nincs még senkijük. Persze hogy nincs. Nem is biztos, hogy készen állsz már rá. Az, hogy vágysz rá, még nem jelent semmit.

Lehet ezért nem is jön még össze.

2011. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

valahol igazad van utolsó, de nekünk "vinnyogó" tinédzsereknek nem olyan könnyű csak úgy elnyomni az érzéseinket, mintha nem is volnának. Te is voltál tini, nem?


...ez a legnagyonn gond a felnőttekkel, hogy meg sem probálják megérteni a vinnyogó "gyerekeket"...

2011. dec. 29. 14:02
 7/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy amúgy?
2011. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!