Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bűnös vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bűnös vagyok?

Figyelt kérdés

Anya szerint az Isten ellen való ha maszturbálok.

Múltkor meg is pofozott mert talált egy playboy magazint az ágyam alatt.


Hogyan tudnám elnyomni ezt a kísértést, hogy ne maszturbáljak?


15/F


2012. jan. 10. 15:38
 1/9 bánomisén ***** válasza:
100%
Ne nyomd el. Maszturbálj. Anyukádat meg modernizáld egy kicsit, elég középkori nézetei vannak, ha bűnnek tart egy kamaszkorban természetes cselekvést és még ütni is képes a buta elvei miatt. Legközelebb hajolj el a pofon elől.
2012. jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, teljesen természetes, az elnyomás a bűn.
2012. jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
52%
Először is: Isten nem létezik. Másodszor: teljesen normális dolog maszturbálni. Akkor lenne gond, ha nem akarnál.
2012. jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vallásos vagyok és nem tartom bűnnek.

Édesanyád, bár tiszteld, de lehet összetéveszti ahitet a bigottsággal. A bigottság az, mikor valaki hiszi az Istent, de túlbuzgóvá válik és emiatt rosszindulatú lesz másokkal.

Maszturbálj, de óvatosabban. Eleve ezt a cselekvést nem csinálod nyilvánosan, így nem kell pluszban bujkálni, egyszerűen figyelj azon részletekre, hogy pl zárd be kulccsal a fürdőszoba ajtaját ha épp erre készülsz.

2012. jan. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vallásos vagyok, nő, 3 már nagy gyerek anyja,de szerintem nem bűn.Isten adta a szexualitást is, az örömet is benne.

Ha elnyomod, csak mindenféle komplexusaid lesznek később.

KÉtlem,hogy ezt anyáddal is meg tudod értetni, tehát egyszerűbb,ha nem buksz le többet

2012. jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat
2012. jan. 10. 15:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Hozzám az agynoszticizmus áll a legközelebb, ami azt jelenti, hogy sem tagadni sem bizonyítani nem fogom Isten létét vagy nemlétét.


Szerintem nem jó, ha elnyomod. Ha nem tudod pszichésen a helyén kezelni, amit a szüleidtől kellene megtanulj, de anyukád jól bizonyította, hogy nem érti az Üzenetet, akkor problémád lesz. Ha megtanulod kezelni, akkor sokkal kiegyensúlyozottabb lehetsz, de ezt, ha te is vallásos vagy, inkább egy paptól kérdezd meg, hátha ő jó tanáccsal tud szolgálni.

2012. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*agnoszticizmus
2012. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

Anyád egy idióta, begyepesedett, bigott elmebeteg. Már bocs.

Persze nyomd csak el magadban, hogy majd a több éves szexuális frusztráció kitörjön belőled és kisfiúkat kezdjél el fogdosni, ahogy a papok szokták.

Ha ilyen anyám lenne, a bibliával verném agyon.

Verd ki nyugodtan, mert ha nincs nőd, meg egészséges, hogy ezt elfojtod magadban. Úgy sem fog feletted állni a nap 24 órájában.

2012. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!