Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy legalább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy legalább azt tudja, hogy élek?

Figyelt kérdés
hogy hívjam fel magamra egy olyan fiú figyelmét, aki soha nincs lányokkal, nem is érdeklik szerintem a lányok..viszont nekem nagyon tetszik, és nem csak a külseje, hanem a belseje is. Viszont félénk. És én is. És nem tudom hogy most mit csináljak, hogy egyáltalán észrevegyen, mert odamenni nem mernék hozzá..viszont így nagyon rossz, mert minden nap csak rá gondolok, az adja az értelmét a napjaimnak a suliban, ha 2 percre láthatom.. 17/L
2012. jan. 10. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Integess.
2012. jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Másik osztályba jár?Hányadikosok vagytok?
2012. jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

odamész hozzá és ezt mondod neki:

"szia, élek".


A poén ebben az hogy akár még működhet is...

2012. jan. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb át kell majd lépned a félénkségeden. legyen az most. Mert később sem lesz könnyebb. Menj oda és

"Szia beszélgeti szeretnék veled valamiről, de most nem alkalmas a hely. A héten mikor tudnánk beülni suli után a városba meginni egy kólát?" Én kb így csinálnám.

2012. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, másik osztályba jár, végzősök vagyunk a gimiben
2012. jan. 10. 16:23
 6/7 A kérdező kommentje:
és ha elmegyünk egyetemre majd, akkor lehet soha többet nem fogom látni..:(
2012. jan. 10. 16:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazából most is a folyosón látod csak. Majdnemhogy mindegy, hogy egy suliba jártok... hisz két szót nem váltotok.

Menj oda hozzá, jelen esetben semmit nem veszíthetsz. Hisz ha nemet mond, akkor is ugyanabba a suliba jár majd tovább, így bámulhatod ha akarod. (És mivel félénknek írtad le közröhely tárgyává sem tesz)

2012. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!