Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert szeretik a fiuk (persze,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szeretik a fiuk (persze, nem mindegyik) megfogni a csajuk combjat?

Figyelt kérdés
19/l

2012. jan. 10. 20:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hú! ilyen kérdéseim nekem is vannak! szeretek ilyenen gondolkodni csak én a lányokat nem értem.


nem is tudom én miért szeretem ezt de nagyon beindít. először is szeretem látni a női domborulatokat. konkrétan vannak görbék amik ilyenek kiméricskéltem.


ha van egy jó női domborulat pl. fenék, mell, comb, azt egyúttal akkor meg is szeretném fogni. ezt sok dolog miatt.


azért mert érezni szeretném az tapintását hogy selymes és sima a bőr. ezt élvezet érezni.


azért mert érezni akarom hogy ez alatt a jó friss bőr alatt anyag, meleg, 3D, test, hús van benne. a férfi ugye bele akar menni a nőbe és minden formában szereti érezni az élő belsejét érezni (anélkül hogy bántaná, de csak így bírtam megfogalmazni). ezt is élvezet érezni.


azért is mert a comb az nem mell, nem suna, nem száj, ezen a területen nem kell teljesíteni hanem pusztán az élvezetből lehet megfogni.


(egy suni vagy akár mell esetében eléggé könnyen úgy kezdi érezni a férfi hogy most már beljebb is kéne menni de az néha túl sok/nem alkalmas.)

ráadásul egy csóknál is pl. elvárások vannak amitől minden férfi ideges lesz.

a comb ártatlan élvezet mellékhatások nélkül!


aztán a combot nyilvánosan is elfogadott valamennyire megfogni, viszont elsősorban csak a barát foghatja meg, ezzel egyszerre élvezed és mutatod hogy "az enyém a lány és ugye milyen jó bőr?"


valamint nyilvánosan nem csak azért hogy mutogassam hanem idegesít hogy kettesben vagy vele, ráértek mind a ketten, és nem "csinálhatod meg" úgyhogy gyorsan meg kell fogni a combját hogy jobb legyen.


viszont ha meg arról van szó egy combot megfogni még flörtölésből is veszélytelenebb mint pl. "ott", vagy egy mellet, viszont kb. ugyanakkora élvezet, mivel normál helyzetben nem csinálhatod viszont + a fent leírtak.


még visszatérve, nálam az extra fontos (bár a többi is) hogy a combnál nincs semmilyen teljesítési kényszer. azt tényleg puszta élvezetből fogdosom és a lehetősége sem merül föl hogy rosszul csókolok/hamar elmegyek/túl durván fogom a mellét/fáj ahogy kiszívom, semmi ilyesmi. egyszerűen megfogom és élvezem, maximum túlságosan megszorítom véletlen de még ez is veszélytelen mert hamar elmúlik és ha foltos lesz nagyon-nagyon könnyű eltakarni.


milyen a szép női forma, ezt ösztönösen lehet tudni, de erre még rájön a megtanult norma a divatos formákról is.


egyszer kipróbáltam méricskéltem is hogy milyen fajta görbe az amit szépnek találok nőben (lerajzoltam sokat).



őő... nem írunk emailben? mert nekem is szoktak ilyen kérdéseim lenni csak a lányokkal kapcsolatban és sose találok értelmes+türelmes válaszolót hozzá.


(de mármint csak kifejezetten ezekkel kapcs. írnánk mert amúgy foglalt vagyok)


((úgy képzelem h azt hiszem itt lehet valahogy olyat hogy emailben válaszolok és úgy lehetne... vagy ha már nem lehet akkor csinálnánk kamu címet és ide beírnánk, a majomkodókat akik írnak meg kiszűrjük mert úgyse tudnak ilyen értelmesen válaszolni :)))


24F

2012. jan. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
u.i. ja látom van ilyen hogy "privát üzenet". akkor arra gondoltam. előző
2012. jan. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ja ha direkt a nyilvános megfogásra gondoltál csak, már elfáradtam de még külön azon tovább figyelhetem meg hogy miért is csinálom/lehet csinálni, ha még részletesebben kéne
2012. jan. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!