Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal lassan 1,5 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal lassan 1,5 éve vagyok együtt, de megenyhült a szerelem köztünk, valamivel felszeretném dobni, ami mély nyomot hagyna benne, Egyébként lány vagyok. Ti mivel lepnétek meg a pasitokat, vagy pasik ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy sexi fehérnemű, gyertyafényes vacsora, közös fürdés,maszírozás.
2011. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bix ***** válasza:

hívd be harmadiknak a barátnődet, vagy csinálj neki prosztatamasszázst:) (utóbbiból mondjuk én nem kérnék:D)


legyél spontán. engem már leptek meg azzal hogy reggel szólt pakoljak, elmentünk egerbe vonattal, foglalt egy kis motelben helyet olcsón, egész nap mászkáltunk dumáltunk, este beültünk iszogatni aztán reggel vissza... te tudod mit szeret, ha szeret mászkálni egy meglepetés üljünk ki a rétre piknikezni egy kis borral beszélgetni is jól tud elsülni;)

2011. márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!