Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu aki nagyon bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki nagyon bejön és ugy néz ki eljön mozizni és valahogy felszeretném izgatni hogy belémszeressen hogy tegyem? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
lécci segitsetek köszi előre is a válaszokat
2008. aug. 22. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Kivágott felsőben mész, a film alatt hozzáérsz, belekapaszkodsz...
2008. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azt nem írtad,hogy mennyi idős vagy,mert ahhoz mérten írnám a választ.

Mindenesetre legyél csini,de ne túl kihívó. Legyen rajtad valami nagyon-nagyon finom illat, ha melléd ül,érezze,de ne egy rózsabokornyi.

Amúgy ha alapból tetszel a fiúnak,nincs szükség több praktikára,ha meg nem jössz be neki,hiába erőlködsz. Légy természetes,kedves,ápolt! Néha finoman érintsd meg a kezét,vagy hajolj oda hozzá. Abból látni fogod,hogy elhúzódik e tőled,vagy veszi a lapot. Sok szerencsét!!!

2008. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat

14éves vagyok és nem tom lehet hogy bejövök neki lehet h nem vannak jelek de van olyan amikor rám sem hederit

a kokuszos parfümöt vanilia aromával szeretik a fiuk?

2008. aug. 22. 21:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem falra mászna tőle,de ő speciális eset:) és mi nem is vagyunk 14 évesek...,

Szerintem amúgy jó illat,csak mint írtam,ne sokat,mert a sok már kellemetlen. Egy pici fújás a füled mögé,meg a csuklódra(olyat is tudok aki a bokájára is),és bőven elég.

2008. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
rendben csak egy picit :)
2008. aug. 22. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Én spec rühellem a parfümöket, mint a férfiak 90%-a, az is csak egy olyan dolog, amit a nők igazából maguk miatt használnak :P

Amúgy minket nem olyan nehéz begerjeszteni, ha bejössz neki, akkor csak kicsit oda kell tenned magad és kész.

2008. aug. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2008. aug. 23. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!