Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz hogy ilyen alakom van? (Kép)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy ilyen alakom van? (Kép)

Figyelt kérdés

Nem én vagyok, egy klipből fotóztam de ugyanilyen alakom van (tehát széles váll, nemolyan széles csípő, talán eg kicsit vékonyabb vagyok): [link]

Csak annyi hogy ez nagyon gáz alak? Én speciel utálom :/

De nemtudom mások mit gondolnak róla

(tudom az arc is számít stb, de nemszeretném mutatni az arcom, viszont egyedül magamon az arcommal vagyok kibékülve szóval nemkell egy ilyen rasnya droid arcot elképzelni :D)

15/L


2012. jan. 11. 18:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Ti nők (lányok O.o), hogy mibe bele nem tudtok kötni...


A képen lévő csaj mintha valami lófejű cigó lenne, kár, hogy őt linkelted. Amúgy az alakjával semmi gond nincs.

A vékony csajokra bukik a legtöbb pasi :P



21F

2012. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
igen ez nagyon gáz, öld meg magad kérlek, köszi előre is!
2012. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
bocsi, hirtelen ezt találtam, csak az alakja lényeges azért is karikáztam be...:)
2012. jan. 11. 18:10
 4/15 A kérdező kommentje:

csak egy egyszerű kérdést tettem fel, mert idegesít hogy széles a vállam (vagyis hogy szélesebb mint a csípőm, és ettől olyan kicsit fiús alakom lesz) és nemtudom hogy ez most rossz e stb...:(

amúgy van barátom, de nemtudta még elégszer mondani hogy ez jól néz ki :/ (annyiszor kaptam már meg hogy csúnyavagyok stb hogy már nemmegy az hogy csakúgy elhiggyem)

2012. jan. 11. 18:12
 5/15 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Vékony lányoknál előfordul ez a testalkat. Ha megnézed a top modelleket, az alakjuk nekik is magas, vékony, és előfordul a szélesebb váll. Nem gond ez, a lényeg, hogy kicsit legyen gömbölyű a csípőd. Ha van hozzá egy normál méretű melled, és a szép arcod, akkor nem hiszem hogy lesz/van gondod a pasizással. :D
2012. jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát a mellem közelebb van a deszkához mint a lufi méretűhöz :D (értsd: kicsi)

Demondjuk ez betudható annak hogy növésben vagyok..nem?

2012. jan. 11. 18:22
 7/15 anonim ***** válasza:
ha megfigyeled, pont olyan széles a válla mint a csípője, sztem nagyon jó alakja van, én sunáznám.
2012. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ettől a számtól már hányingerem van... alapból is szar volt mondjuk
2012. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
jóakkor nadrágtól felfele értem én :D
2012. jan. 11. 18:43
 10/15 anonim ***** válasza:
A világon semmi gond nincs ezzel. Még növésben vagy, nekem is szélesedett a csípőm 15 éves korom óta. Másrészt, ha nem mondod nem veszem észre :D
2012. jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!