Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne érezzem magam ilyen elhagyatottan? 21L

Figyelt kérdés
Nagyon régóta nincs barátom (Eddig csak egyszer volt, évekkel ezelőtt). Sorra csalódok a pasikba, akiket megismerek. (Általában csak a testem kell nekik). Pedig én nem vagyok olyan lány. Minden közeli ismerősömnek van kapcsolata. Így még ha el is megyünk valahová, hozzák magukkal a párjukat + mesélnek nekem az együtt töltött élményeikről. Nem irigylem tőlük, szívesen meghallgatom, csak ilyenkor még jobban tudatosul bennem, hogy nekem meg nincs senkim, és nagyon rossz érzés. Úgy érzem senki nem ért meg. Mivel ennyire régóta nem volt senkim, a tapasztalatlanságomért mindenki úgy kezel, mint valami 10 éves kislányt. :(
2012. jan. 11. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
ringasd dl magad óóh ringasd el magad
2012. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

vegyél fel engem msn-re eldumálnánk azt az időt amit egyedül töltenél :)

Ha megfelel akkor várlak nagyon szívesen. Szeretek beszélgetni :)

2012. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Annyit tehetsz, hogy ismerkedsz, és mutatod magad a világnak.
2012. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

jajj de aranyos kérdés :)

ne búsulj! járj társaságba és biztosan jön valaki előbb-utóbb.

2012. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

A legrosszabb dolog amit tehetsz az az ha elkezded önmagad sajnálni. Ki akarna olyasvalakivel járni aki nyakig merül az önsajnálatban?


De ami a legfontosabb kérdés: ki mondta azt hogy a boldogsághoz mindenképpen kell valaki? Persze barátok és rokonok kellenek (a leírtak alapján neked van belőlük, szerencsés vagy...) de pasi/csaj miért kéne feltétlenül az embernek? Menj és valósítsd meg az álmaidat, végezd el a sulit amit nagyon akartál mindig, próbálj ki mindent amit mindig is akartál de nem mertél megtenni és látni fogod hogy egyedül is van élet. Ahhoz hogy valakinek érezd magad nem muszáj járnod valakivel (főleg nem bárkivel).

Meg aztán minél görcsösebben keresel annál valószínűtlenebb hogy találsz egy megfelelő embert.

2012. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kezdetnek ne rinyálj, sokat nem érsz vele. Második lépésben meg legyél türelmes, a jó dolgokra sokat kell várni.
2012. jan. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Valóban hasznos, ha találsz magadnak elfoglaltságot, hobbit, van saját érdeklődési köröd, ezek mind segítenek kiteljesíteni magadat.

De teljesen megérthető, hogy egy fiatal nő férfira vágyik, a testi szerelem és az érzelmi kötelék miatt is.

Ha komoly kapcsolatot szeretnél, mellőzd a rövid ismeretség utáni ágyba bújásokat, mert nem csak a férfiak fognak eszerint értékelni, hanem te saját magadat is, tudattalanul.

Tehát: "csak szexpartnernek kellek". Holott, te is tudod, hogy ennél sokkal több van benned.

Ha tartós kapcsolatot akarsz, ezt belül kell elhatároznod, s eszerint vezetni tovább az életed.

S amíg megjelenik, akit neked szán az élet, addig készítsd fel magad!

2012. jan. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

(Általában csak a testem kell nekik)-------> Azt nézik ki belőled amit mutatsz magadból drágaszág :)


Na jó nem,de egész jól hangzik,nem ?

Meggyőződésem szerint léteznek normális pasik is,de ja a fiúk kb. 80 százaléka k.úrni akar, a maradék meg ronda :D

Aki jól néz ki és nem csak meg akar rakni az meg elenyésző,de ha szerencséd van ráakadhatsz...

Kitartás ! (ééés most rézsútosan felemelt jobb kéz )

2012. jan. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Barát kell vagy szerelem?


Elöbb ezt tisztázd le.

Nekem sincs már 2 éve komoly kapcsolatom, mert képtelen voltam eddig bárkibe is beleszeretni és csak úgy nem viselek el magam mellett bárkit hosszabb távon.


21 éves vagy, semmi okod az aggodalomra.

Próbálj meg olyan dolgokra koncentrálni, amik a jövöben elörébb vihetnek.

2012. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Truedavidov ***** válasza:
Tudod én pont ezért nem megyek társaságba,21/f vagyok és még barátnőm se volt még.Gondolom sok pasi mondja magáról hogy ő "más mint a többi". Aztán persze kiderül hogy pontosan ugyanolyan.Hát én tényleg más vagyok, és vacak dolog másnak lenni.Csomó jóból kimaradsz, többek közt ezért vagyok egyedül.Ha gondolod ismerkedjünk meg itt neten, érdekel milyen ember vagy.
2012. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!