Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan higgyem el, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan higgyem el, hogy van olyan aki szeretne velem párkapcsolatot ha még senki nem szeretett volna? Hogyan érezzem magam nőnek amikor mások sem tudnak nőként nézni rám?

Figyelt kérdés

Külsőmmel nincs baj, sokan mondják, hogy szép vagyok, nem öltözködöm kihívóan, ritkán sminkelek, nincsenek műkörmeim, csak festem őket, hosszú hajam van, kicsi mellem, nőies alakom.

Neten ismerkedek a legtöbbet, szórakozóhelyekre nem járok vagy csak nagyon ritkán. Nem volt még barátom azért érzem úgy, hogy nem biztos, hogy van olyan akivel és is szeretnék együtt lenni és aki velem szeretne lenni.


2011. nov. 22. 00:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

pedig van hidd el:)

Szerethető vagy te is mint mindenki.

2011. nov. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az a probléma ,hogy a körülötted lévők úgy veszik észre hogy nem szeretnél tőlük semmit. Nem azt mondom ,hogy változtass magadon hanem valahogy tudasd az illetővel hogy te is szeretnél tőle valamit. Meg kérdezhetem ,hogy hány éves vagy bár biztos nem vagy annyira fiatal a kérdés nyelvezetéből ítélve.
2011. nov. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Neten jóval szarabb ám ismerkedni mint élőben, talán úgyis meg kéne próbálnod.
2011. nov. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy van olyan, Kata:)
2011. nov. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Néha én is pontosan ezt érzem, csak ellenkező nemben :)

Elég nehéz ügy. De nyugodtan elhiheted, még a legrusnyább emberek is szerethetőek :) (Kivéve persze gyk.hu-sok, szóval érdemes mielőbb elfelejtened ezt az oldalt :D)

Te ráadásul szép is vagy. Gőzöm sincs miért nem pasizátál még be...

Viszont ha nem hiszed, hogy szerethető vagy, nem tudsz magadra nőként nézni sajnos elszalasztod a lehetőségeket. Mert ha odamegy hozzád valaki, le fogod pattintani (még ha nem is szándékosan) mert nem hiszed, hogy elég jó vagy neki. Örök hiba...


Nincsenek barátnőid? Akikkel megosztanád a bánatod és segíthetnének? Sokat jelent ám...


Az, hogy eddig senki nem szeretett (amit elég nehéz elhinni), nem jelenti azt, hogy nem is fog senki :)

Ha fejben is helyén vagy, biztos remek párja lennél szinte bárkinek...


Legyél optimistább. A negativizmus csak a köcsögöket vonzza, te pedig nem azt érdemled :)



21F

2011. nov. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. nov. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
20 vagyok
2011. nov. 22. 15:48
 8/11 A kérdező kommentje:
Lesz rá lehetőségem megpróbálom élőben. Barátnőim nincsenek, de nem igazán érzem, hogy kellenének.
2011. nov. 22. 15:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Pedig biztos jó lenne legalább 1 barátnő aki bíztatna meg elmenne veled olyan helyekre ahol lehet ismerkedni. Egyedül nem olyan jó eljárkálni.
2011. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia !


Én szívesen megismerkednék veled ha te életvidám mosolygós lány vagy :) ! 24 f

2011. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!