Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem bírom az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem bírom az olyan lányokat akinek anyuci meg apuci mindent a segge alá tesz?

Figyelt kérdés

azaz mindenből a legújabbat megveszik nekik


az ilyen lányoknál nem is szoktam kezdeményezni vagy ha meg tudom hogy ilyen és akkor általában mindig kiábrándulok belölük


ez normális hogy nézem ,hogy ki menyire gazdag és az alapján keresek lányt?


2012. jan. 12. 01:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Én senkit nem bírok akinek a szülei toltak a segge alá mindent. Van fullmillás haverom, de a szülei arra nevelték, hogy dolgozzon meg a cuccaiért. Nyári melót is vállalt. Megkapta a pénzét a munkaadótól, plusz szülei adtak még 3-4-szer annyit. Na az nem zavart.
2012. jan. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát, én mondjuk csóri vayok, de nem bírom az ilyen "savanyú a szőlő" felfogású pasikat . . .
2012. jan. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én kaptam egy lakást meg hitelt mellé, de aztán kifizettük a végtörlesztésnél az egészet. Nem érzem magam elkényeztetve, a lakás mindig jó befektetés.
2012. jan. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

NE LEGYETEK OSTOBÁK!!!!!!

Eléggé silány és szegényes lehet az értékítéletetek, ha ennyi infó alapján ítéltek meg valakit!!!

Nem tépem a számat, mert aki képes értelmesen gondolkodni és ép, értelmes gondolatokkal értelmes következtetésekre jutni az maga is rájöhet hogy ez nem határozza meg egy ember értékét, szerethetőségét, kedvességét, hozzáállását, vonzerejét,..stb stb stb!!!!! Ellenben a ti eddig írt soraitok elég sokat elárul rólatok és higgyétek el egyelőre a tiétek fest szegényesebb képet!!!

2012. jan. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Másodikkal értek egyet. Ez esetben szerintem is a "savanyú a szőlő" eset áll fenn.
2012. jan. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

Apám milliárdos... Jól nevelt engem, én is dolgozok, nem élősködök a pénzén, soha egy fillér zsebpénzt nem kaptam, de ha valamit kértem, megbeszéltük, és ha szükségem volt rá, akkor megvette, és meg is veszi. most néhány példa: másfél évente megveszi a legjobb mobilt, ha ruha kell, akkor anyámat elküldi velem vásárolni, hogy vegyek amennyit akarok, csak normális, ízléses, amit ők is tolerálnak, számítógépeket is mindig megveszi, de pl amikor kocsit kértem tőle, azt mondta felejtsem el, nem kell az nekem. Meg sok más esetben is azt mondja hogy nem, csak hogy lássam, hogy nem kaphatok meg mindent. És ezért dolgozom én is, hogy amit ő nem ad meg, azt el tudjam érni én magam.

Ha valakinek van pénze, akkor az miért legyen fukar? és miért sajnálja a gyerekétől a jó dolgokat? persze van egy határ, de attól még hogy valaki jó cuccokban jár, és látszik rajta hogy a szülei sokat költenek rá, még lehet normális ember!

csak irigyek vagytok, hogy nektek nem ez jutott.

2012. jan. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Macs1209 ***** válasza:

Pasiként mondom, hogy annak a nőnek, akinek minden a

segge alá van téve, annak olyan pár KELL, aki ugyanezt

meg tudja oldani. Ha kevesebb a pasi, becsületes, de

nincs annyi pénze, akkor vagy nem működik a kapcsolat,

vagy el sem kezdődik.


Ez általánosítás, vannak kivételek, de túlnyomó részükre

igaz.


Jah, és amit írtam, az nem "keserű szőlő" dolog.

2012. jan. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6.39:

Ezért a kapcsolatok úgy működnek,ha hasonló a hasonlóval van együtt.

2012. jan. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Macs1209 ***** válasza:

Nem feltétlen. Nekem pl megvan mindenem, amire úgy érzem,

hogy szükségem van, viszont nem egy olyan párom volt, aki

csonka család, siralmas anyagi körülmények között élt.

Nem ez határozta meg a kapcsolatot..


Belsőre persze teljes szinkron volt, inkább ez volt a mérvadó.

2012. jan. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tegnap 02:02


Le a burzsoáziával!!!! :D

2012. jan. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!