Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha ilyen egy lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha ilyen egy lány? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Miért baj ha egy lány csendes és nyugodt? Emiatt nincs pasim se. Mindenki azt mondja, hogy aranyos, kedves lány vagyok, csak túl csendes, túl komoly. Az a legrosszabb, hogy akkor is ezt mondják, amikor egyfolytában mosolygok, és egyfolytában beszélek. Én magamat egyáltalán nem látom se annyira csendesnek, se komolynak és annyira nyugodtnak se. Eddig azt hittem, hogy sok pasi szeretne, ilyen barátnőt, mint én (a többi tulajdonságom miatt), de már látom, hogy emiatt senkinek se kellek (tapasztaltam). Nem bírom elviselni. Mit tegyek?
2012. jan. 12. 08:38
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Én nekem pont az ien lány az esetem, kezdtem azt hinni, hogy nem létezik ien lány. Örülök, hogy tévedtem. :) Viszont az, ha nagyon csöndes egy lány az nálam hátrány, ha keveset beszélsz, akkor azon változtass, de azért mértékkel :D Am. meg ne görcsölj ezen, biztos lesz oan aki pont azért fog szeretni, amilyen vagy :) 17/F
2012. jan. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Nem lehet akkor, hogy csak 'lerázó' duma ez és pl. a külsőd miatt ?
2012. jan. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Tényleg sok pasi szeretne ilyen bnőt, csak te nem veszed észre őket, mert nem néznek ki elég jól neked.
2012. jan. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
ma 09:15 nem hiszem, nem vagyok csúnya. senki nem hiszi el rólam ránézésre, hogy nem vagyok sikeres a pasiknál. és sokan akarták csak a testemet kihasználni...
2012. jan. 12. 09:23
 15/36 anonim ***** válasza:
Én lehet ismerem a lányt, és nagyon szép csaj, szóval nem a külseje nem jön be sokaknak, viszont nekem bejön a csaj :)
2012. jan. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

ma 09:21


egy pasinál sose az számít, hogy hogy néz ki, vagy mennyi pénze van, ezek mind tévhitek. én akkor leszek szerelemes egy pasiba, ha mellette biztonságban érezhetem magam.

2012. jan. 12. 09:26
 17/36 anonim ***** válasza:
Amugy volt mar barátod igaz?
2012. jan. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
ma 09:23 ha ennyire ismersz, akkor mi miatt nem jövök be a pasiknak? :)
2012. jan. 12. 09:27
 19/36 anonim ***** válasza:
Én azt nem tudom, de nekem se csúnyább se szebb lány nem jön be úgy mint te:)
2012. jan. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
nem volt. :( ha lett volna, nem lennék ennyire elkeseredve
2012. jan. 12. 09:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!