Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha ilyen egy lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha ilyen egy lány? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Miért baj ha egy lány csendes és nyugodt? Emiatt nincs pasim se. Mindenki azt mondja, hogy aranyos, kedves lány vagyok, csak túl csendes, túl komoly. Az a legrosszabb, hogy akkor is ezt mondják, amikor egyfolytában mosolygok, és egyfolytában beszélek. Én magamat egyáltalán nem látom se annyira csendesnek, se komolynak és annyira nyugodtnak se. Eddig azt hittem, hogy sok pasi szeretne, ilyen barátnőt, mint én (a többi tulajdonságom miatt), de már látom, hogy emiatt senkinek se kellek (tapasztaltam). Nem bírom elviselni. Mit tegyek?
2012. jan. 12. 08:38
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
Ne idegeskedj ezen, minden zsák megtalálja a foltját. Figyelj azok alapján amiket leírtál nekem báris az a kép jött le,hogy a legtöbb férfi/fiú álma egy ilyen típusú lány mint te. Csak ugye az izgat fel egy férfit aki kihívóan öltözködik, viselkedik stb. Nem kell a flanc erre rájöttem, az én barátnőm is (a leírtak alapján) hasonló karakter mint te. Szóval ne idegeld magad, biztos vagyok benne,hogy megtalál az a valaki és ha szerencséd van nem is olyan sokára. 20F
2012. jan. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
mégis rengeteg 25-30 év körüli nőről hallani, akik azért nem találtak még sose párt, mert visszahúzódóak. érdekes, hogy itt meg mindenki azt mondja, hogy nem hátrány.
2012. jan. 12. 10:11
 33/36 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!Elmondom neked erről az egészről a személyes véleményem,lehet számodra néha kicsit sértő lessz,de nem áll szándékomban megsérteni!:)

Először is sosem baj az,ha csendes vagy és nyugodt,legalább nem vagy olyan csaj aki mindenbe beleköt,és "kényszer" kapcsolatokba menekül!

Másodszor Az,h nem volt még pasid az nagyon sok "férfinak" előny,mert ezzel tudják,h még "ártatlan" vagy!

Harmadszor ne adj mások véleményére,mindig az a legfontosabb,h te hogy látod magad,lehet mások azt mondják,h "Hűűű de csendes vagy",ha te ezt másképp látod!Mindig először a saját szemszögedből vizsgáld meg magad!

Legvégsőre,de nem utoljára pedig azt mondom,h nagyon sok pasinak kellenél,csak lehet ők is visszahúzódok,és félénkek,ebből következik,nem mernek kezdeményezni :)

Tedd meg,vagyis próbáld meg az első lépést,és kitudja mi lessz belőle :)

Sok sikert,és ha még lenne valamiben kérdésed,akk privátban tedd fel kérlek :) Köszönöm

Béke ;)

2012. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Szia,

Szerintem csak az a baj, hogy a korosztályunk jelentős része még nem igazán akar megállapodni. Sokan mégcsak flörtölni, dugni, kalandozgatni akarnak, és nekik bizony nem ilyen lány kell. Gondolom ezt nem bánod.

A hozzád hasonlóan visszafogottabb, normális kapcsolatban gondolkódó fiúkat kéne megtalálnod. Én pl mindig is ilyen lányt kerestem, csak sosem találtam, szóval én szívesen megismerkednék veled, és nem gondolnám, hogy gond lenne, hogy csendesebb meg komolyabb típus vagy. Ne görcsölj azon, hogy mások mit gondolnak, ha te így vagy önmagad.

21/F

2012. jan. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Szűz - e vagy?
2012. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem baj! Én azt tapasztalom, hogy az igazi érték nem a társaság központja :D

hol laksz? :)

2012. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!