Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik legjobb barátom legkedve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik legjobb barátom legkedvesebb bókja a barátnőjének az, hogy "szutyok"! Ez szerintetek mennyire korrekt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
hát nem ismerem se a barátodat,sem a párját, de szerintem semennyire sem korrekt...én nem is lennék olyan embernek a párja, aki ennyire tart, hogy szutyok... De hát valamiért mégiscsak vele van,lehet neki ez tetszik, nem tudom...
2012. jan. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

erről eszembe jutott, hogy régen a babákra mondtak ehhez hasonló "szép" szavakat, hogy megvédjék a szemel veréstől.



Egyébként nem korrekt, ha az én párom ilyet mondana nekem akkor már rég nem lennék vele.

2012. jan. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Ahhoz, hogy valaki korrekt véleményt mondhasson, ismerni kellene a szituációt, amiben elhangzott. Mivel bókot írtál, így biztos kedvességből mondta. Akkor mi a gond? Ha a barátnőnek nem tetszik, majd szól.


Sokan egyébként hülyébbnél hülyébb neveken hívják egymást. Az ő dolguk.

2012. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mi a barátommal állandóan "szívatjuk" egymást! néha nálunk is megesik (idióta,buta,nyomi stb.) :)
2012. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet ezt olyan hangsúllyal és kedvességgel mondani, hogy egyáltalán ne legyen bántó :) Mi is szoktuk hasonló módon szólítgatni egymást, nincs ezzel gond, de persze nem esünk át a ló túloldalára, és társaságban is tudjuk, mit engedhetünk meg magunknak.
2012. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ezen csak röhögnék, hisz szerintem csak viccből mondja:)

Én a páromnak "kötényes qva" vagyok, ő meg nekem "disznópöxű" :))

De sokszor mondja reám, hogy vadállat leányka, vagy bolond leányka, ő meg egy hülye gyerek...

A szutyok az olyan kis aranyos :)

Biztos a hálószobában nem szutyoknak hívja, hanem "kedvesemnek, szerelmemnek" vagy hasonló :)

2012. jan. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy mondja.

Engem pl. Húsnak "becéz" párom, van, akit ettől kiráz a hideg, de nekem nagyon tetszik, sőt a Pacsuliért is bolondulok, olyan érdekesen aranyos hangzása van. (Macska, macsuli, így lett pacsuli, becézgetés mániások vagyunk, minél meredekebb, érdekesebb, annál jobb)

2012. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek a legtöbb válaszadóval! Hangsúly kérdése az egész. Nálunk is előfordulnak hasonló "udvariasságok",mint: Ütődött; Elmeroggyant; Hibbant; satö... satö...

Talán az,hogy "szutyok", még a legbájosabb hangon is bu-bu-bu-bunkó kifejezés! Ez a szó ugyanis csak annyit jelent,hogy piszok,vagy mocsok. Az igénytelen,műveletlen emberekre szokás mondani!

Ffi/37

2012. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!