Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány legjobb barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány legjobb barátja vagyok, nagyon egy húron pendülünk még tetszem is neki. Nekem azt mondta, hogy nem tudj az indokot miért is nem járunk, de az barátnőjének azt mondta, hogy túl jó barátok vagyunk. Most akkor semmi esélyem nála?

Figyelt kérdés
Vagy mit tegyek hogy összejöhessek vele (szerelmes vagyok belé)?
2011. jan. 7. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Adj neki egy puszit az arcára :D
2011. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már megvolt, szal nagyon közvetlen a viszonyunk és ő tudja is mit érzek. De amúgy nem az lenne az ideális, hogy a pasid az egyik legjobb barátod is egyben?
2011. jan. 7. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Kizárólag két ok van ilyenkor:

1. még sosem kezdeményezted, hogy járjatok, és ezt várja

2. borzasztóan csúnyának talál, a többi kegyes hazugság

2011. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát semelyik sem talált ez tuti:S Alapból ő akart járni velem, de végül rájött, hogy még nincs túl a volt barátján. De azóta elvileg már túltette magát rajta.
2011. jan. 7. 17:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Már kezdeményeztem sokszor és nem talál csúnyának, mert mondom már volt, hogy kavargattunk is, meg elején ő jött oda hozzám.
2011. jan. 7. 17:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Hívd el beszélgetni,de nézzetek mélyen egymás szemébe,ami nagyon fomtos soha ne vágj bele egy lány szavába! Amikor egy témát befejeztetek kérdd meg, hogy járjon veled és ne legyél félénk!!!!
2011. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

én pont így vagyok csak fordított esetben. én vagyok a lány...


szerintem beszéljétek meg 4szem közt:)

2011. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!