Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan alakíthatnék ki magamró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakíthatnék ki magamról pozitívabb képet önmagam előtt párkapcsolatok terén? 21L

Figyelt kérdés
Néhány rossz tapasztalat miatt, úgy érzem nem vagyok jó semmire.
2012. jan. 12. 13:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ne magadat okold amiatt,hogy pár fszfej átvert.
2012. jan. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
gondolj azokra,akikről úgy gondolod, hogy nem feltétlenül jobbak,mégis képesek továbblépni...
2012. jan. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igazából az a baj, hogy csak magamat hibáztatom, és szerintem sugárzik belőlem, hogy "pasik, ne gyertek ide, mert egy szerencsétlenség vagyok". nem tudok ezen változtatni. :(
2012. jan. 12. 13:05
 4/13 BlackSword ***** válasza:
Legyen önbizalmad... És vedd magad komolyan... Mert ha Te sem veszed magad komolyan, akkor nem várhatod el, hogy mások komolyan vegyenek...
2012. jan. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is mondja, ne magadat okold. Persze könnyű ezt mondani, van ilyen típus aki magában keresi a hibát attól függetlenül, hogy hibás-e vagy sem. Én is ilyen vagyok sajnos. Biztos van amiben jó vagy, koncentrálj ezekre a dolgokra, próbáld fejleszteni. Ez valószínűleg sokat fog segíteni abban hogy értékesnek érezd magadat, és ezáltal több önbizalmad legyen.
2012. jan. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

kicsit furán megfogalmazott kérdés... sejtem, hogy mire gondolhatsz, de mégis nehéz válaszolni.

miért ne lennél jó semmire? azért mert xy-nal nem működött? valószínű, hogy nem ő volt az igazi így kár bánkódni, kár emiatt leírnod magad.

szerintem a legtöbb ember mellől csak a megfelelő személy hiányzik. ha ez a személy majd ott lesz melletted akkor akarva akaratlanul kihozza belőled a legjobbat és fordítva, független attól hogy mit hiszel magadról.


amúgy miben nyilvánul meg az, hogy állításod szerint sugárzik belőled a szerencsétlenség?

2012. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ma 13:29


nem azért mert nem működött, hanem mert elmondták azokat a hibáimat, amelyek szerintem más pasikat is zavarnának. csak ezeken nem igazán tudok változtatni. :(


és abból látszik rajtam, h összehúzom magam, szerintem látszik a tekintetemen, hogy meg vagyok ijedve, zavarban vagyok, ha egy pasi rám néz, szorongok.

2012. jan. 12. 13:39
 8/13 anonim ***** válasza:

" összehúzom magam, szerintem látszik a tekintetemen, hogy meg vagyok ijedve, zavarban vagyok, ha egy pasi rám néz, szorongok"

mint egy kis őzike :D

ezzel nincs semmi baj, ha valaki igazán meg akar ismerni akkor ezeken a dolgokon átlát, ez csak múló gyengeség.

egy szép cipő is akkor igazán szép ha foglalkoznak vele, ha rendben tartják. ha sáros akkor hiába néz ki jól, igénytelen...

figyelj, szerintem egy nő mellé férfi kell. ha hosszú ideig nincs a férfi mellett igazi nő akkor elkezd kételkedni és keresi magában, a világban a hibákat, itt sokaknak ez lehet a bajuk, nem az, hogy csúnyák vagy lúzerek.

ha hosszú ideig nincs a nő mellett igazi férfi akkor ugyanúgy megbukik a rendszer.

2012. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ez mind igaz, de amíg nincs pasi, addig hogyan pótoljam? :S
2012. jan. 12. 13:56
 10/13 anonim ***** válasza:
először is: hogy nézel ki?
2012. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!