Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesek az a rengeteg sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesek az a rengeteg sok okos kommenteló akik a párkapcsolatok terén toppon vannak?

Figyelt kérdés
Legtöbbjük azért ir mert tanácstalanok,nem merik meg kérdezni senkitől, ti meg rágalmazzátok öket, folyamatosan.
2012. jan. 8. 19:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Fene a pofánkat.


Mire gondolsz pontosan?

2012. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Te meg simán csak nem tudsz írni!
2012. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Azta mindenségit neki!


Szólnom kell Buksinak , hogy fegyelmezze magát!

2012. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Sok válasz van, amivel nem értek egyet, de ettől még lehet az a válasz más szempontból értelmes. Gyakran érdemes ezen elgondolkozni. Sosem gondoltam okosnak magamat a "párkapcsolatok terén", csak próbálok segíteni, tanácsot adni saját "tapasztalataim" alapján, hátha a kérdező úgy ítéli, hogy a tanács számára hasznos és be is tudja váltani. 16/L
2012. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

én nem szoktam rágalmazni és áltlaában tapasztalatból vagy a látottak alapján írom az "okosságokat" Mivel nem vagyok mai csirke ezért láttam már egyet s mást. És miután azok akik ide felteszik a hülyébbnél hülyébb kérdéseiket, amit minimális odafigyeléssel az órán vagy utánaolvasással is megtudhatnának arra ezek az "okoskák" itt válaszolnak és cserébe nem vár senki se köszönetet, de azt végképp nem ,hogy egy két poénosabb beszólás vagy ironia után a kis senkiháziak mocskolódni kezdjenek...

persze tisztelet a kivételeknek akinek nem inge nem veszi magára

2012. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Shevy mindig megmondja a tutit-.-"
2012. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
engem ezért tartotok :D XD
2012. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, te kis nyalizógép.
2012. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
inkább "ironikus" mint nyalizó...
2012. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A véleményekkel, tanácsokkal nincsen baj szerintem sem, ha jo ha rossz mindenképp lehet hasznos. De a meg fogalmazás az förtelmes
2012. jan. 8. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!