Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, vagy nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, vagy nem kell tennem semmit?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes voltam a tanaromba, de mar nem szerencsere (tudom sokszor kezdodik igy mostanaban egy-egy kerdes, mert en is es 3 bnom is igy erez). Szoval ujra probalemam van...

Irtam neki egy e-mailt, amelyben kiontottem neki a szivem teljesen! marmint a problemamat, mert ugyereztem, hogy nincs kivel megosztanom, es nem birtam magamban tartani.

Es tudom, hogy elolvasta de nem valaszolt. igaz hosszu levelet irtam, es lehet nem volt ideje visszairni vagy szemelyesen akarja megbeszelni velem. mert eleg komoly dologrol van szo. De felek, hogy megharagudott ram, hogy tul sokat zavarom. Tenyleg nem ez volt a celom, de nagy szuksegem volt ra :( Es mar akkor megkonnyebbultem mikor megnyomtam a kuldes gombot. :) mit tegyek? irjak neki egy masik e-mailt h sajnalom? vagy menjek a suliba keressem meg h bocsnat a zavarasert? [mert csk 2 nap mulva lesz vle oram, es mennek hozza hlp]

Szerintetek mi legyen? :(

Koszi elore is :)


2009. máj. 25. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha szereted, akkor nem irkálsz neki,mert az állásába is kerülhet. Mit tudsz róla? Nős,vannak gyerekei,mert akkor zaklatásnak is veheti a közeledésed.Képzeld el,hogy a felesége megnézi a leveleit, és családi botrány lesz belőle. Ennek a szerelemnek nincs jövője, csak kinevetteted magad.Ráadásul az órán sem tudsz figyelni, elmaradsz a tananyaggal,ha nem tudsz feleni, csak égeted magad. Keress korban hozzád illő fiút. Legyen az iskola egy szép emlék.
2009. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem menj oda hozzá személyesen megbeszélni.talán mondthatod azt is,hogy nem zaklatni akarod de benne bízol és segitségre szorulsz.biztos megérti,hisz a tanárokhoz /legalábbis ezt mondják/mindig fordulhatsz segítség miatt.
2009. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első válaszoló, olvasd már el figyelmesebben a kérdést. A kérdező nem szerelmi vallomást küldött a tanárnak, hanem egy más természetű problémáját osztotta meg vele.


Kedves kérdező, szerintem is próbálj meg beszélni vele személyesen. Biztos jó tanár, ha már szereted (sőt szerelmes voltál belé), meg fog érteni és talán segíteni is tud. :)

2009. máj. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1. valasozlo: Nem a szerelmi problemammal fordultam hozza, hanem egy komoly dologgal, ami tenyleg fontos szamomra, es meg maig is problema. Van baratnoje, de az nem szol bele a leveleibe, sot. miert zaklatas az ha segitseget kerek tole? nem is segitseget csak elmondtam neki a problemamat. es odafigyelhetnel az elso mondatra hogy mar nem vagyok bele szerelmes.

es egycsomoszor chateltunk is ugyh. nem nagy dolog.

2. valaszolo: en is igy gondolom, de hogy menjek oda hozza, hogy elakarom mondani neki a problemamat ha mar elmondtam egyszer csk levelben? :( de bocsanatot kerni menjek?

amugy mar volt egyszer h problemaval fordultam hozza, es akkor se valaszol, akkor is inkabbszemeleyesen szolt o h beszeljunk. :(

szerintetek ujra ez van? vagy haragszik? :(

2009. máj. 25. 15:36
 5/12 A kérdező kommentje:
3. valaszolo: csak most olvastam a valaszodat :) koszi szepen hogy legalabb te erted amit irok :) es koszi a tanacsokat
2009. máj. 25. 15:37
 6/12 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá, de ne úgy, hogy bocsánatot akarsz kérni! Dehogy akarsz bocsánatot kérni, a tanácsát szeretnéd kérni.

Szóval menj oda, és mondd neki, hogy: tanár úr, ha van egy kis ideje szeretném önnel megbeszélni és a tanácsát kérni abban a dologban amiről pár napja írtam. Azért önhöz fordultam, mert megbízom Önben, és abban is biztos vagyok, hogy tud valami javaslatot adni nekem a megoldásra.

Csak bátran, nem fogja leharapni a fejedet. lehet, hogy azért nem válaszolt eddig, mert gondolokodik a megoldáson, hogy mit tanácsoljon Neked.

2009. máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a pasas tisztában van vele hogy oda vagy érte. Valószínűleg egy jóképű férfias hapsi, és sok lány tanítványa van oda érte. És nyilván azzal is tisztában van, hogy azért fordultál hozzá a problámáddal, mert így érzel, vagy éreztél. És attól hogy azt hangoztatod hogy már nem vagy szerelmes belé, nyilvánvalóan nem hagy hidegen a pasi. A férfiak se hülyék. És nyilván nem akar veled közelebbi kapcsolatot, még úgy se hogy tanárodként segít neked, mert biztos valami személyes problémád van, nem iskolai.

Szerintem hagyd békén, neki is nagyon ciki ez az egész.

Keress már felnőttet, hogy segítsen a problámádban.

Egyébként pedig a szemedbe nem mondhatja, hogy figylej kislányom, nagyon kedves vagy, de hagyj már békén. Ezért szépen inkább nem reagál, hátha abbahagyod. Sajnálom de ez van.

30/N

2009. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolso valaszolo!


Egyaltalan nincs igazad! Vagy haigy gondolja, hogy azert fordultam eppen hozza, mert oda vagyok erte, akkor o teved sulosan ketszeresen. Mert 1. mar nem vagyok szerelmes bele, 2. tenyleg csak o ertett meg eddig, es soha nem hallotam vissza mastol amit mondtam neki.

A masik dolog meg, amit akarok mondani, hogy igenis kiszerettem belole, es ugy hidegen hagy a tanar. Es azert erdekel a velemenye, mert kdvenc tanar, es mert mindenben szamithattam ra, es felek, hogy ez most megvaltozik eppen ezert.

Ennyi? vilagos? En elhiszem, hogy sokkal kisebb vagyok, es sokkal kevesebb tapasztalattal rendelkezek, mint a kedves valaszolo, de az is biztos, hogy jobban tisztaban vagyok sajat erzeseimnek.

2009. máj. 25. 18:40
 9/12 A kérdező kommentje:

Kepzeljetek el mi tortent...

nem talaltam a suliban, pedig kerestem

de ma ramjott msnen, de nem a problemammal kapcsolatban hanem massal kapcsolatban.

es en kezdtem enyhen felhozni a temat... es aztmondta, hogy ezt nem itt hanem szemelyesen, ugyh holnap be kell menjek hozza szunetben :) kulon... :)

olyan rendes, remelem segit :)

es koszi a valaszokat

2009. máj. 26. 21:53
 10/12 anonim ***** válasza:

te msn-zel a tanároddal??:O

amugy mi lett?

2009. jún. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!