Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, vagy nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, vagy nem kell tennem semmit?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes voltam a tanaromba, de mar nem szerencsere (tudom sokszor kezdodik igy mostanaban egy-egy kerdes, mert en is es 3 bnom is igy erez). Szoval ujra probalemam van...

Irtam neki egy e-mailt, amelyben kiontottem neki a szivem teljesen! marmint a problemamat, mert ugyereztem, hogy nincs kivel megosztanom, es nem birtam magamban tartani.

Es tudom, hogy elolvasta de nem valaszolt. igaz hosszu levelet irtam, es lehet nem volt ideje visszairni vagy szemelyesen akarja megbeszelni velem. mert eleg komoly dologrol van szo. De felek, hogy megharagudott ram, hogy tul sokat zavarom. Tenyleg nem ez volt a celom, de nagy szuksegem volt ra :( Es mar akkor megkonnyebbultem mikor megnyomtam a kuldes gombot. :) mit tegyek? irjak neki egy masik e-mailt h sajnalom? vagy menjek a suliba keressem meg h bocsnat a zavarasert? [mert csk 2 nap mulva lesz vle oram, es mennek hozza hlp]

Szerintetek mi legyen? :(

Koszi elore is :)


2009. máj. 25. 15:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igen, vagyis nem msn, hanem masik chat porgram, amit nem sokan irsmernek, ezert irtm msnt :D

Hat beszelt velem, komolyan, kicsit merges volt,hogy nincs onbizalmam, hogy szomoru vagyok, de megvigasztalt engem, mellettem allt, es segitett... szoval jol sikerult :)

2009. jún. 6. 15:08
 12/12 anonim ***** válasza:
:)
2009. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!