Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez apakomplexus? Ha igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez apakomplexus? Ha igen akkor mitől alakulhatott ki?

Figyelt kérdés
Először is azzal kezdeném, hogy kritikát nem kérek mert mint tudni illik ez egy betegség és erről nem tehet az ember.. Tehát 18 éves lány vagyok, akivel mellesleg ( nem önteltségből ) de a legjobb pasik akarnak összejönni, fiatalok, helyesek, kedvesek és jófejek, minden ami kell, de mégsem tudok velük kapcsolatot létesíteni... Viszont a 40-es, 50-es férfiak tetszenek, kellenek nekem... Nagyon rosszul érzem magam ez miatt, mert 2 embernek merem elmondani össz-vissz, mert mindenki kinevetne ez miatt... Ez apakomplexus? És ha igen akkor mitől alakult ki, hisz mindig is volt apám... Nevelőapukám már akkor összejött anyummal amikor még a hasában voltam és onnantól kezdve ő nevelt fel, mint saját lányát, és csak 10 évesen tudtam meg, hogy nem az igazi apukám és egyáltalán nem fájt, sőt még az igazival is felvettem a kapcsolatot.. Akkor mitől alakulhatott ez ki bennem? És lehet ezen változtatni? Előre is köszönöm a normális válaszokat.
2012. jan. 12. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nem feltétlenül apakomplexus. Én például ugyanígy vagyok, mint te, mégsincs apakomplexusom. Egyszerűen nem vonzanak a fiatalabbak, barátilag ugyan megtalálom a közös hangot bárkivel, de ha férfiként kell tekintenem egy huszonéves embert, az nem megy.

Mindig is jó kapcsolatom volt apukámmal, szó sincs apakomplexusról.

Az apakomplexusos személy apát keres. Azt a szerepet is akarja élni a kapcsolatban, szóval ha egyenrangúként bánnak vele, lelép.

2012. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
betegség mögé csak a gyengék bújnak...szóval ne gyere azzal,hogy erről nem tehetsz,meg betegség....
2012. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nekem most éppen azért tetszik egy 50 éves mert megmondja, hogy mit csináljak... és ez fogott meg benne a legjobban, hogy ha olyat csinálok ami neki rosszulesik akkor megmeri mondani hogy ezt nem szabad csinálnom. :S
2012. jan. 12. 20:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez még nem apakép keresés. Szóval két ember, ha összekerül minden esetben formálja egymást. Ha ő őszintén kimondja mi az, ami neki rosszul esik és mi az, amit másképpen kellene csinálnod, akkor egyszerűen egy egyenes ember. Ezek nem apai intelmek. Nem azt mondja mikor feküdj le, moss fogat minden este és még sorolhatnám, szóval nem apai szerepet tölt be.
2012. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jah így már értem köszönöm !
2012. jan. 12. 20:51
 6/10 A kérdező kommentje:
De ez akkor is rossz, mert nem mehetnék végig a párommal kézenfogva az utcán mert még a végén megkérdeznék: csókolom ön a lány nagyapja?
2012. jan. 12. 20:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember vagy, önálló döntési joggal. Semmi köze hozzá senkinek kit választasz társadul.
2012. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Való igaz...
2012. jan. 12. 21:11
 9/10 anonim ***** válasza:

én is így vagyok a kislányokkal csak fordítva!

68/F

2012. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
amúgy nem csinálod rosszul, de akokr már keress egy gazdag 70-est, pár év múlva úgyis megmurdel, írasd magadra a vagyonát és te lesz el az ász.
2012. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!