Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, odamennétek így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, odamennétek így egy lányhoz?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, láttok egy lányt, aki tetszik nektek. És a lány folyton rátok nézne őzike szemekkel. Kort is írjatok. Kíváncsi vagyok rá tényleg. Sajnos mosolyogni nem merek. Meg azon kívül nem merek mást csinálni, hogy megpróbálok kedvesen és szépen nézni minél többször a srácra.
2012. jan. 12. 20:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
megetetném szénával
2012. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
hát ha nincs körülöttem 800 ember akkor én tuti odamennék ha látom hogy nagyon figyel és beszédbe elegyednék vele ami azért nem olyan baromi nehéz ahogy sokan elképzelik. 25/f
2012. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Leszólítanám.
2012. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
második vagyok, de az első válasz kéész XD
2012. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23F
2012. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Moszuke ***** válasza:

hát a mi időnkben úgy ment, hogy:

- "na takarodjál már oda h.lye p.cs, mi bajod lehet?"

- odamegyek-> besülök

- kiröhögnek és pár napig ez lesz a téma.


és rám a lány akihez odamentem még 1 szaros mosolyt se tolt el.


tehát:

ha a fiú akar valamit majd odamegy hozzád ha mosolyogsz, ha nem.

amúgy meg sokat segíthet 1-1 barátnő...

- csá b+, bejössz a barátosnőmnek, jártok?

- őőőőőőőőőőő...őh..

2012. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
még mindig a 2. vagyok. Valahogy mosolyodj el azért, próbáld meg, pl hogy nézed, utána ahogy elmosolyodsz, lehúzhatod a fejed, de látszódjon hogy mosolyogsz, közbe nézheted a földet. Ez sokat bátorítana. 25/f
2012. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nehéz lehet mosolyogni, pedig kellene. A kisfiamtól kérdeztem, hogy miért olyan búskomor? Azt mondta, hogy nem az. Akkor miért nem mosolyogsz?

Mert nehéz sokáig felfele tartani a szám.

Hát vigyázz, nehogy elfáradj.

Ha kipihent vagy, mosolyoghatsz és sikered lesz.

Ha nem mosolyogsz akkor mehetsz a levesbe.

2012. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyetértek a második válaszolóval
2012. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
áhh, ha sok barátnő van melletted, a kutya nem fog odamenni, mármint akikre én gondolok, a bátortalanabbakra. Ha esetleg egy barátnőd elviszed magaddal, azt odaküldheted hogy "szia tetsze la barátnőmnek", de azért várj még kicsit hátha megától odamegy, mert azért kicsit ciki ha egy másik csaj hívja oda. Az azért rontja némiképp az önbecsülést. 25/f
2012. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!