Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit jelent az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit jelent az, hogy cuki pasi?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:
azt hogy finganom kell
2012. jan. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem is azt mondták, hogy cukipofa vagyok ennek ellenére azóta sem volt nőm


szóval ez jó sz@rt jelent biztosan


bocs, haver, hogy elszomorítlak

2012. jan. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rám amikor azt mondta egy csaj,hogy nagyon cuki vagy azzal általában jártam is :) Vagy tetszettem neki :)


Cuki=úgy lesmárolnám a kis cuki szádat és annyira szeretném ha simogatnád a lábam,kezem,csókolnád a nyakam....


Általában ezt jelenti,de van,hogy csak szimplán baráti de azért van a hanglejtésnél különbség ki mire gondol épp..

2012. jan. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egy cuki pasi: [link]


legfőképp cukivá egy cuki mosoly teszi a pasit! ;))

2012. jan. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan és milyen helyzetben mondja. Jelentheti azt is, h jól nézel ki, de azt is, h ocsmány vagy, csak belsőre szimpatikus. Előbbi esetben nyert ügyed van, utóbbi esetben soha nem fog veled összejönni.
2012. jan. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Számomra azt, hogy tetszik, jól érzem magam vele, olyan "szívmelengető".

Nekem pl. cuki pasi Edd China (aki amúgy egy iszonyat okos és kreatív ember, varázslat, amit az autókkal művel!).

2012. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!