Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagyok egy srácba, érdemes a tudtára adni, vagy felesleges?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha eltitkolod, pár év múlva azt fogod itt kérdezni, hogy miért nem volt még barátod.
2012. jan. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy érdemes!


de ha van barátod, és másba vagy szerelmes, akkor ne játsz a pasikkal, a barátodnak mondmeg, hogy bocsi, de nem, és utána yere össze a másik sráccal.

2012. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt a válasz a kérdésedre, szépen kifejtve: [link]
2012. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A híres "jeleitek" jobb ha tudod, h egyáltalán nem olyan egyértelműek, mint gondoljátok.
2012. jan. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hát persze :Dha tetszik mond neki :Dszerintem is már idejét múlta az h a fiúknak kell kezdeményezni:Dszerintem tök mind1
2012. jan. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A legnagyobb bűn az, ha kihagyod a lehetőségeket. Semmit sem fogsz annyira bánni az életben, mint azokat a dolgokat amiket NEM tettél meg.

Persze nem muszáj odamenni hozzá és bejelenteni neki, hogy szereted, ez valószínűleg csak megrémíteni fogja. Hívd meg valami közös programra. Ha elmegy veled, akkor ő is érdeklődik irántad. Persze ez még messze van a viszonzott szerelemtől, de kezdetnek éppen jó. Ne gondold, hogy az életben úgy történnek a dolgok, mint a romantikus filmekben. Nem fogtok egymás nyakába borulni és boldogan élni, amíg meg nem haltok. Viszont fokozatosan fel tudod így építeni a kapcsolatot, ha ő is akarja.

2012. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lehet hogy kicsit elkéstem de halgass a szívedre!!!
2012. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!